• Kategorie
Czy płatności w Kcalmar.pro są bezpieczne?
Data publikacji: July 15, 2016

Czy płatności w Kcalmar.pro są bezpieczne?
 

Jak już wiecie, jednym z warunków korzystania z programu Kcalmar.pro jest dokonanie aktywacji konta dietetyka przez dopełnienie płatności, ponieważ po upływie okresu testowania programu przez pełne 14 dni konto wygaśnie. Decydując się na zakup oprogramowania przedłużysz ważność swojego konta przez dokonanie zapłaty za pośrednictwem systemu PayLane.

Kilka słów o PayLane…
 

System PayLane jest krajową instytucją płatniczą, która umożliwia bezpieczne dokonywanie transakcji online. Firma oferuje wiele metod płatności i walut z całego świata, duże zainteresowanie ich usługami oraz nieskazitelna opinia utwierdziły nas w przekonaniu aby to właśnie PayLane objął opieką system płatności w Kcalmar.pro. Wybierając instytucję płatniczą kierowaliśmy się opinią Komisji Nadzoru Finansowego sprawującej nadzór nad sektorem bankowym, instytucjami płatniczymi i biurami usług płatniczych oraz instytucjami pieniądza elektronicznego. KNF niezmiennie od 2013 r. rekomenduje usługi PayLane. Co więcej PayLane podlega nadzorowi sprawowanemu przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego, co dodatkowo potwierdza jego rzetelność. Regularne audyty wskazują na zgodność świadczonych przez PayLane usług ze standardami PCI DSS. Dane używane w trakcie transakcji za pośrednictwem PayLane są szyfrowane i przesyłane z użyciem SSL, czyli narzędzia gwarantującego ochronę witryn internetowych oraz zapewniającego zachowanie tajności danych, które użytkownicy korzystający z platformy przesyłają drogą elektroniczną. PayLane zabezpiecza transakcje kartami za pomocą szyfru 3-D Secure (Verified by Visa, MasterCard SecureCode) oraz zabezpiecza je dodatkowym mechanizmem identyfikacji AVS oraz GeoIP, CVV/CVC.
 

Czy płatności w Kcalmar.pro są bezpieczne?
 

Myślę, że jeżeli dotarłeś ze mną do tego punktu, pewnie zgodzisz się, że jest to pytanie retoryczne. Transakcje dostępne w programie Kcalmar.pro zostały zabezpieczone zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa. Zależy nam na tym aby tworzyć nowe i z całą pewnością lepsze standardy współpracy. Decydując się na powyżej opisane rozwiązania chcielibyśmy zaznaczyć, że Wasze bezpieczeństwo oraz komfort pracy są dla nas bardzo ważne. Nie chciałbym pozostawiać Was bez odpowiedzi, zatem: tak, płatności w Kcalmar.pro były, są i zawsze będą bardzo bezpieczne.
 

Kartą szybciej niż przelewem!
 

Często pytacie nas dlaczego po dokonaniu płatności wasze konto nie jest odblokowywane natychmiastowo - wynika to z przyczyn niezależnych od nas. Co możemy Wam poradzić? Jeśli chcecie mieć komfort szybkiej aktywacji konta polecam wybrać opcję płatności kartą, wówczas transakcja jest praktycznie od razu księgowana, dzięki czemu szybko można kontynuować pracę.

Paweł Bartoszek

Paweł Bartoszek

Założyciel i CEO platformy Kcalmar. Były finansista, który doświadczenie zdobywał w instytucjach finansowych w Warszawie i Londynie, postanowił 2 lata temu rzucić korporację i dać upust swojej przedsiębiorczości. Jako zapalony cyklista, freerideowy narciarz, nałogowy zjadacz kukułek i osoba, której zawsze wszędzie jest pełno, wreszcie zasięgnął rady dietetyka, by swoje "nowe" …