• Kategorie
Konto w programie Kcalmar.pro po 14dniowym okresie próbnym
Data publikacji: July 19, 2016

Konto w programie Kcalmar.pro po 14dniowym okresie próbnym
 

Często otrzymujemy pytanie za pośrednictwem naszej grupy na facebooku UŻYTKOWNICY KCALMARA.PRO, wbudowanego w programie CZATU bądź MAILOWO, co dzieje się z kontem dietetyka po upływie darmowego okresu testowania oprogramowania. Odpowiedź na to pytanie znajdziesz między innymi w naszym regulaminie, który jest dla Ciebie stale dostępny. Postaram się w kilku zdaniach rozwiać Twoje wątpliwości oraz obawy dotyczące konta testowego.  
 

14 dni za darmo
 

Zaczynając przygodę z Kcalmarem otrzymujesz od nas możliwość 14 dniowego testowania oprogramowania. Dlaczego wybraliśmy takie rozwiązanie? Zgodnie z naszą ideą oszczędzasz czas i pieniądze. W jaki sposób? Chcąc wybrać właściwe dla siebie oprogramowanie do pracy musisz przeskrolować fora dla dietetyków, przeczytać wiele recenzji, zapoznać się z ofertą producenta… krótko mówiąc takie działanie wymaga od Ciebie poświęcenia kilku godzin wolnego czasu, który możesz spędzić testując program i jednocześnie zarabiając, tworząc w szybki sposób jadłospis dla Pacjenta. Gdybyśmy zrezygnowali z okresu testowego musiałbyś chcąc zapoznać się z naszym produktem wykupić licencje miesięczną. Zatem przez 14 dni testujesz Kcamara.pro za darmo, dzięki czemu zyskujesz pełen pogląd na temat jego funkcjonalności, co pozwoli Ci wyrobić sobie własne zdanie na temat Kcalmar.pro.  
 

14 dni mięło – co dalej?
 

Zgodnie z naszym regulaminem warunkiem korzystania z programu Kclamra.pro jest dokonanie jego aktywacji przez dopełnienie płatności, czyli po 14 dniach testowania oprogramowania za darmo Twoje konto wygaśnie. Zatem aby kontynuować pracę musisz przedłużyć ważność swojego konta przez dokonanie płatności. Możemy porównać te sytuację do korzystania z telefonu na kartę, kiedy kupując miesięczne doładowanie po upływie 30 dni nie możesz wykonywać połączeń wychodzących aby powrócić do pełnej funkcjonalności telefonu musisz wykupić kolejne doładowanie. Z naszym oprogramowaniem jest podobnie, możesz w pełni korzystać z możliwości jakie dla Ciebie przygotowaliśmy po dokonaniu płatności. Żadne koszty za usługi świadczone w ramach Portalu Kcalmar.pro nie są i nigdy nie będą naliczane bez Twojej wiedzy. Zatem po upływie 14 dni testowania oprogramowania konto wygasa, jeśli nie zdecydujesz się na zakup licencji, nie będziesz mógł tworzyć jadłospisów za jego pomocą.  
 

Dane osobowe…
 

Akceptując regulamin: „wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym dla celów należytego wykonania umowy oraz na otrzymywanie informacji systemowych oraz wiadomości od administratora”. Zastanawiałeś się kiedyś co to dla Ciebie oznacza? Pewnie nigdy… my stawiamy sprawę jasno. Twoje dane są przetwarzane wyłącznie w celach niezbędnych do założenia i prowadzenia konta w portalu Kcalmar.pro, w celach marketingowych. W każdej chwili masz wgląd do przetwarzanych danych i możesz wyrazić sprzeciw na ich przetwarzanie w celach reklamowych. My, jako administrator Twoich danych zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonaliśmy ich zgłoszenia do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Co jeśli nie zdecydujesz się wykupić po okresie testowym licencji bądź po wygaśnięciu kupionego pakietu nie będziesz chciał kontynuować z nami współpraca bądź planujesz dłuższą przerwę? Pamiętaj, że zgodnie z naszym regulaminem mamy prawo do trwałego usunięcia Twojego konta po okresie ostatnich 90 dni od czasu ostatniej płatności. Myślę, że teraz nie będziesz miał już wątpliwości odnośnie testowania oprogramowania Kcalmar.pro. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy klikając w ten <link> i rozpocznij już dziś testowanie. Zachęcamy Cię do podzielenia się z nami swoją opinią, w końcu razem tworzymy nowoczesną dietetykę!

Paweł Bartoszek

Paweł Bartoszek

Założyciel i CEO platformy Kcalmar. Były finansista, który doświadczenie zdobywał w instytucjach finansowych w Warszawie i Londynie, postanowił 2 lata temu rzucić korporację i dać upust swojej przedsiębiorczości. Jako zapalony cyklista, freerideowy narciarz, nałogowy zjadacz kukułek i osoba, której zawsze wszędzie jest pełno, wreszcie zasięgnął rady dietetyka, by swoje "nowe" …