• Kategorie
Aktualizacja systemu Kcalmar.pro z dnia 11.08.16.
Data publikacji: Aug. 12, 2016

Aktualizacja systemu Kcalmar.pro z dnia 11.08.16.
 

Najnowsza aktualizacja systemu z dnia 11.08.16. Dziś w nocy wgraliśmy na serwer kilka nowych zmian, które są już dla Was dostępne.

Lista zakupów - lokalizacja składników
 

Nasza aktualizacja spowodowała, że od teraz w zakładce ‘lista zakupów’ możecie po kliknięciu w strzałkę przy produkcie rozwinąć listę potraw i zobaczyć, w których z nich zostały użyte poszczególne składniki. Dzięki temu w łatwy sposób możecie zlokalizować np. ‘niechciany’ produkt w jadłospisie, lub znaleźć miejsce, w którym można wyrównać ilość produktów w celu wykorzystania wszystkich składników o krótkim terminie przydatności do spożycia. Ponadto po kliknięciu na podpowiedź, system przenosi z widoku listy zakupów na miejsce występowania potrawy z poszczególnym składnikiem - umożliwia o naniesienie błyskawicznych poprawek.

   

Lista zakupów - sortowanie składników
 

Kolejnym ułatwieniem jest możliwość sortowania listy zakupów po gramaturze lub kolejności alfabetycznej (dostępne również na wydruku pdf), co poprawia przejrzystość listy zakupów zarówno dla dietetyka jak i pacjenta.  

   

Grafik dzienny - funkcja drag and drop
 

Wprowadziliśmy również możliwość swobodnego przemieszczania potraw na grafiku tygodniowym. Aby to zrobić wystarczy kliknąć na wybraną potrawę,  przeciągnąć i upuścić w wybrane przez nas miejsce na jadłospisie i GOTOWE! Dzięki temu możemy jednym ruchem przenosić potrawy na inne dni lub na inne  posiłki w ciągu dnia.

  po calym tygodniu  

Poprawiliśmy też różne inne drobne błędy w wielu miejscach systemu. Mamy nadzieję, że kolejne funkcjonalności jeszcze bardziej ułatwią Wam pracę w systemie Kcalmar.pro. Enjoy! Poniżej wstawiamy filmik prezentujący wspomniane zmiany po aktualizacji systemu: https://www.youtube.com/watch?v=AKnikaIS4yE&feature=youtu.be

Paweł Bartoszek

Paweł Bartoszek

Założyciel i CEO platformy Kcalmar. Były finansista, który doświadczenie zdobywał w instytucjach finansowych w Warszawie i Londynie, postanowił 2 lata temu rzucić korporację i dać upust swojej przedsiębiorczości. Jako zapalony cyklista, freerideowy narciarz, nałogowy zjadacz kukułek i osoba, której zawsze wszędzie jest pełno, wreszcie zasięgnął rady dietetyka, by swoje "nowe" …