• Kategorie
Zmiany w Kcalmar.pro - aktualizacja systemu 27.10.16.
Data publikacji: Oct. 28, 2016

Zmiany w Kcalmar.pro - aktualizacja systemu 27.10.2016
 

Dzisiaj rano wprowadziliśmy drobne zmiany w Kcalmar.pro,  przeprowadzając dla Was szybką aktualizację systemu. Czeka na Was kilka większych i mniejszych zmian, które są częścią większej aktualizacji przygotowanej przez naszych informatyków.

Zmiany w ankietach
 

Dostrzeżecie z pewnością zmieniony wygląd ankiety dla pacjenta, gdyż stanowi ona obecnie integralną część systemu, a już niebawem będziecie mieli możliwość dodawania własnych pytań i edycji tych obecnych. Dodatkowo jesteśmy w trakcie wdrażania do naszego systemu Kcalmar.pro oznaczeń alergenów pokarmowych i produktów, których pacjent nie toleruje, nie lubi bądź lubi co będzie połączone z ankietą, a program podpowie Wam gdzie taki składnik pojawił się w jadłospisie.

aktualizacja_ankiety

Zmiany w Kcalmar.pro - jadłospisy
 

W zakładce "Opis i właściwości", gdzie mamy możliwość dodawania i usuwania posiłków, wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki niemu podczas usuwania posiłków, program wyświetli komunikat z ostrzeżeniem o utracie zapisanych potraw związanych z usuwanym posiłkiem. Dzięki temu nie dojdzie na pewno do przypadkowego usunięcia danych posiłków w całym jadłospisie.

aktualizacja_jadlospisy Nowa strona Kcalmar.pro
 

Mamy nadzieję, że widzieliście już zupełnie nową stronę Kcalmar.pro! Znajdziecie na niej szczegółowy opis naszego systemu Kcalmar.pro, najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, cennik oraz dane kontaktowe, aby móc się z nami bezpośrednio skontaktować. Jeśli macie jakąś pilną sprawę możecie skorzystać z Leadfindera, dzięki któremu oddzwonimy tak szybko jak to możliwe. W zakładce "O Nas" możecie przeczytać o Ambasadorach Kcalmara, czyli najlepszych dietetykach w kraju, którzy korzystają z naszego programu oraz kilka zdań o naszym wesołym Zespole :) W bazie wiedzy macie dostęp do terminów naszych webinarów, które dla Was przygotowujemy, filmików instruktażowych opisujących obsługę programu oraz listy artykułów z naszego bloga Kcalmar.pro. Na dole strony znajdziecie również przeróżne kalkulatory dietetyczne. strona

W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie kolejnych zmian, między innymi szablonów wydruku z super opcjami dla dietetyka, udoskonalimy ankiety, aby ułatwiały przy alergenach i nietolerancjach i wiele, wiele innych. Bądźcie czujni!

Michał Płecha

Michał Płecha

Dietetyk

Absolwent dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz... prawa UMCS w Lublinie. Autor tekstów popularnonaukowych, uczestnik i współorganizator licznych szkoleń i konferencji z zakresu dietetyki. Praktyki pobierał m.in. w Akademii Dietetyki Sportowej w Gdańsku czy klubie piłkarskim Legia Warszawa. Przez prawie 3 lata zawodowo związany z Kcalmar.pro. Instruktor Polskiego Związku Lekkiej …