• Kategorie
Karta podarunkowa Kcalmar.pro, czyli czym zapełnić miejsce pod choinką?
Data publikacji: Dec. 18, 2017

Karta podarunkowa Kcalmar.pro, czyli czym zapełnić miejsce pod choinką?
 

Co prawda mikołajki już za nami, ale nadchodzi następna okazja na obdarowanie bliskiej osoby. Kcalmar.pro nie śpi i przygotował dla Was świąteczny voucher. Dlaczego karta podarunkowa Kcalmar.pro to świąteczny strzał w miejsce pod choinkę?

 

Voucher od Kcalmar.pro – 7 powodów, dla których warto sprawić nim radość bliskiej osobie
 

Jeżeli miejsce pod Twoją choinką jest przeznaczone dla dietetyka lub trenera personalnego, przeczytaj o zaletach naszej karty podarunkowej.

 1. Omija Cię chodzenie po sklepach i czekanie w kolejkach! Kcalmar przygotuje elegancką kartę podarunkową, której nie powstydzi się jej właściciel.
 2. Sam decydujesz o wartości karty podarunkowej. Zgłoś nam sumę na którą chcesz sprezentować voucher.
 3. Karta podarunkowa to możliwość wyboru. Jeżeli boisz się, że nie trafisz z prezentem, to wiedz, że właściciel sam decyduje na co dokładnie chce przeznaczyć swój voucher oraz kiedy chce go zrealizować. Dostęp do programu Kcalmar.pro, czy certyfikowane szkolenia? Na szczęcie tu nie musisz zgadywać! Nasi doradcy chętnie jednak pomogą w dopasowaniu prezentu, zarówno „Mikołajowi” jak i właścicielowi prezentu.
 4. Prezent jest spersonalizowany z imienną dedykacją dla właściciela vouchera. Byłoby jednak zbyt nudno z samym imieniem i nazwiskiem! Jeśli bliska Ci osoba ma charakterystyczny dla siebie przydomek, na pewno ucieszy się widząc go na karcie podarunkowej 😉
 5. Zgodnie z potrzebami XXI wieku, voucher jest dostępny w formie elektronicznej z możliwością wydrukowania. To takie proste – kilka kliknięć i gotowe!
 6. Voucher od Kcalmar.pro łączy przyjemne z pożytecznym. Jest dobrany indywidualnie do potrzeb, dlatego nie zostanie rzucony w kąt, a pozwoli na rozwinięcie skrzydeł bliskiej Ci osoby.
 7. Nasza szczodrość nie zna granic! Do karty podarunkowej dołączamy dodatkowe niespodzianki!

 

Jak sprezentować voucher od Kcalmar.pro?
 

Po takich argumentach zapewne już zdecydowałeś się na nasz choinkowy voucher od Kcalmar.pro. Przejdźmy do następnego kroku, czyli zrealizowania pomysłu! Jak zamówić kartę podarunkową?

 1. Skontaktuj się z mailowo zespołem kcalmar.pro. Napisz na adres kontakt@kcalmar.com
 2. Określ szczegółowe informacje – właściciela vouchera (przypominamy, że może być to również przydomek) oraz określ kwotę karty podarunkowej.
 3. Poczekaj 24 godziny na realizację zamówienia. Nasi graficy przygotują voucherowe cudo na miarę świąt!
 4. Odbierz otrzymaną kartę.
 5. Spraw przyjemność bliskiej osobie, obdarowując ją prezentem <3

Pamiętaj, że gwiazdka coraz bliżej. Jeszcze dziś zamów imienny voucher i nie trać czasu na wymyślanie świątecznego prezentu. Praktyczny i dopasowany do potrzeb podarunek na pewno ucieszy swojego właściciela.

Anna Szponar

Anna Szponar

Dietetyk

Magister dietetyki klinicznej oraz dietetyczka platformy Kcalmar, współtworząca oprogramowanie Kcalmar.pro. Swoje wykształcenie zdobyła, kończąc studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na studiach licencjackich udzielała się w kole naukowym, prowadząc edukację żywieniową młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Miłośniczka kuchni wegańskiej, która inspiruję ją do kulinarnych eksperymentów i zdrowego odżywiania. Ponadto zwolenniczka aktywności …