• Kategorie
Zmiana prelegenta w cyklu szkoleń dla dietetyków IEŻ 2018!
Data publikacji: May 7, 2018

Zmiana prelegenta w cyklu szkoleń dla dietetyków IEŻ 2018!
 

Szanowni,

chcielibyśmy poinformować o zmianie, która dotyczy listopadowego szkolenia z cyklu IEŻ 2018. W gronie naszych prelegentów pojawia się nowy ekspert - Pani Iwona Sajór, Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, obecnie doktorantka Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2005 r. pracuje w Instytucie Żywności i Żywienia im. prof. A. Szczygła w Warszawie.

Ekspert przeprowadzi szkolenie pod tytułem „Interakcje leków z żywnością w chorobach metabolicznych”, podczas którego poruszy istotne aspekty związane z żywieniem w trakcie farmakoterapii chorób metabolicznych, popierając je praktycznymi przykładami z własnego, wieloletniego doświadczenia.

Jednocześnie, podjęliśmy decyzję o rezygnacji ze współpracy z Panią dr inż. Katarzyną Kowalcze. W związku z tym na listopadowym szkoleniu z cyklu IEŻ 2018 Pani doktor nie wystąpi w roli prelegenta. 

Jednym z powodów rezygnacji ze współpracy z Panią dr inż. Katarzyną Kowalcze jest nieprawdziwa informacja dotycząca bibliografii do szkolenia IEŻ 2017 „Implikacje metaboliczne w insulinooporności – dietoterapia z omówieniem studium przypadków”, przedstawiona na fanpage’u Pani doktor. Informujemy, że slajd upubliczniony przez Panią doktor z bibliografią do niniejszego szkolenia, nigdy nie został nam zaprezentowany ani przekazany. Zarówno nagranie jak i prezentacja są od kilku miesięcy dostępne na platformie Kcalmar, w niezmienionej formie, od momentu szkolenia. Wszyscy uczestnicy szkolenia mają cały czas możliwość odtworzenia nagrania i pobrania przekazanych nam materiałów, a osoby, które chciałyby uzyskać dostęp do nagrania, mogą to zrobić poprzez ten link.

Zapraszamy Was również do zapoznania się aktualną ofertą na certyfikowane szkolenia dla dietetyków IEŻ 2018

Paweł Bartoszek

Paweł Bartoszek

Założyciel i CEO platformy Kcalmar. Były finansista, który doświadczenie zdobywał w instytucjach finansowych w Warszawie i Londynie, postanowił 2 lata temu rzucić korporację i dać upust swojej przedsiębiorczości. Jako zapalony cyklista, freerideowy narciarz, nałogowy zjadacz kukułek i osoba, której zawsze wszędzie jest pełno, wreszcie zasięgnął rady dietetyka, by swoje "nowe" …