• Kategorie
Nowości w Kcalmar.pro - aktualizacja systemu 1.08.17
Data publikacji: Aug. 2, 2017

Nowości w Kcalmar.pro – aktualizacja systemu 1.08.2017

Wprowadziliśmy w systemie Kcalmar.pro kilka zmian, które jeszcze bardziej przyspieszą Waszą pracę oraz pomogą w pozyskaniu nowych pacjentów. Rozwinęliśmy „Profil publiczny” dietetyka (medale IEŻ 2017, pełna lista miast), dodaliśmy możliwość kopiowania pojedynczych potraw, wprowadziliśmy zakładkę „Zapytaj dietetyka”. Jak działa to w praktyce? O tym poniżej.  


Zakładka "Zapytaj dietetyka"


„Zapytaj dietetyka” to nowa funkcja wprowadzona w systemie Kcalmar – zarówno w programie Kcalmar.pro jak i na stronie Kcalmar.com – adresowana do pacjentów. To właśnie osoby odwiedzające naszą stronę Kcalmar.com będą mogły zadawać pytania, a dietetycy korzystający z programu, którzy mają aktywny profil publiczny, będą mogli na nie odpowiadać. Co dzięki temu zyskają? O tym w kolejnym punkcie.

Tutaj o profilu publicznym – zachęcamy do uzupełnienia i aktywowania:


Zakładka „zapytaj dietetyka” dla pacjentów dostępna pod linkiem:

https://kcalmar.com/zapytaj-dietetyka/

Dietetycy mogą udzielać odpowiedzi w programie Kcalmar.pro w zakładce „zapytaj dietetyka” (panel po lewej stronie). Zgromadziliśmy tam kilkadziesiąt pytań przesłanych do nas od osób odwiedzających stronę – dodając swoje odpowiedzi stajesz się widoczny dla potencjalnych pacjentów!

Zapytaj dietetyka – dlaczego warto założyć profil publiczny i być aktywnym na stronie Kcalmar.com? 

Dlaczego warto założyć profil publiczny? Tysiące osób codziennie odwiedza naszą stronę Kcalmar.com - czytając artykuły czy szukając dietetyka w Internecie. Uzupełniony profil dietetyka jest widoczny dla potencjalnych pacjentów w wyszukiwarce na stronie. Poprawia on pozycjonowanie nazwiska czy gabinetu w sieci, a przy tym korzystanie z niego jest bezpłatne - wystarczy uzupełnić dane (jeśli brakuje Twojego miasta – napisz do nas) i opisać swoje usługi. Odpowiadając na pytania stajemy się rozpoznawalni dla pacjentów, zwiększamy ilość odwiedzin naszego profilu publicznego, co przekłada się na jeszcze lepsze pozycjonowanie. To darmowa reklama! Udzielając odpowiedzi na konkretne pytania pacjentów prezentujemy swoją wiedzę i zwiększamy szansę, że pacjent umówi wizytę właśnie w naszym gabinecie. Taka aktywność z pewnością zostanie doceniona!

Jak jeszcze zwiększyć widoczność swojego profilu? Sprawdź jak działa kcalmarowy widget:

Kcalmar.pro + szkolenia IEŻ = lepsza widoczność profilu publicznego

Użytkownicy Kcalmar.pro, którzy są naszymi słuchaczami w Instytucie Edukacji Żywieniowej i zdecydowali się na cały cykl certyfikowanych szkoleń online razem z egzaminem i dyplomem po zakończeniu cyklu zostali wyróżnieni na stronie Kcalmar.com specjalnymi medalami IEŻ 2017. To dla pacjentów dodatkowa wskazówka, że ich dietetyk ciągle się rozwija :)

Tutaj więcej na temat szkoleń dla dietetyków, które organizujemy wspólnie z Instytutem Edukacji Żywieniowej:

https://kcalmar.com/dietetyk/szkolenia/

Przypominamy, że nadal masz szansę wziąć udział w całym cyklu i uzyskać dostęp do materiałów, nagrań i certyfikatów, a na końcu otrzymać dyplom po napisaniu egzaminu. Dla zainteresowanych możliwość rozłożenia płatności na raty ze specjalną zniżką!

Nowa funkcjonalność - kopiowanie pojedynczych potraw

Z najnowszą aktualizacją dodaliśmy również możliwość kopiowania pojedynczych potraw i przeciągania ich na kolejne posiłki. Wystarczy wcisnąć na klawiaturze CTRL i przeciągnąć myszką daną potrawę czy składnik (zarówno w widoku dziennym jak i tygodniowym). To zmiana, którą sami zasugerowaliście. Rozwijamy się dla Was i dzięki Wam!

Tutaj krótki filmik opisujący zmiany:

Aktualizacja w Kcalmar.pro

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu i chętnie będziecie korzystać z nowych funkcji. Stale rozwijamy system Kcalmar – ułatwiając tworzenie jadłospisów i zarządzanie bazą pacjentów w Kcalmar.pro, pomagając Wam w promowaniu swoich usług w Internecie czy organizując szkolenia z zakresu dietetyki z jednymi z najlepszych prelegentów w Polsce. Jeśli macie kolejne pomysły – piszcie do nas na kontakt@kcalmar.com

Michał Płecha

Michał Płecha

Dietetyk

Absolwent dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz... prawa UMCS w Lublinie. Autor tekstów popularnonaukowych, uczestnik i współorganizator licznych szkoleń i konferencji z zakresu dietetyki. Praktyki pobierał m.in. w Akademii Dietetyki Sportowej w Gdańsku czy klubie piłkarskim Legia Warszawa. Przez prawie 3 lata zawodowo związany z Kcalmar.pro. Instruktor Polskiego Związku Lekkiej …