Magdalena Kaliszewska
Dietetyk kliniczny Milanówek
Specjalizacja
O mnie
Właścicielka Centrum Dietetycznego „VitalFit”. Medyczny Trener Personalny & Dietetyk Kliniczny Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Główny Dietetyk Kliniki Zdrowia i Urody "Malina Med" oraz Gabinetu Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka "Huśtawka" w Grodzisku Mazowieckim. Absolwentka International Fitness Aerobic Academy (2011’ IFAA), w 2014’ wyróżniona tytułem Super Absolwenta. Certyfikowany Trener Pilates IFAA Mat I, II, III. Choruje na nadczynność tarczycy Gravesa Basedowa, toczeń i nadczynność pracy nadnerczy. Specjalizuje się w dietoterapii chorób autoimmunizacyjnych, m.in. limfocytarne zapalenie tarczycy typu Hashimoto, nadczynność pracy tarczycy Graves Basedow, toczeń, łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, zaburzenia mikroflory jelitowej, pcos, endometrioza. Współpracuje również z dziećmi ze spektrum autyzmu, adhd, cierpiącymi na zaburzenia rozwoju wynikającymi z nadaktywności psychoruchowej. Posiada kwalifikacje w zakresie zdrowego odżywiana kobiet w ciąży i karmiących. Od kwietnia 2014’ należy do programu a9m (Aktywne 9 miesięcy) oraz od listopada 2014’ do Klubu Aktywnej Mamy. Siła twórcza i prelegent portalu Niepłodni Razem.
Gabinet
Adres
Królewska 111/4, Milanówek
Magdalena Kaliszewska
Dietetyk kliniczny Milanówek
Hashimoto
Choroby autoimmunologiczne
Problemy jelitowe
Specjalizacje
Centrum Dietetyczne VitalFit
Cennik
Pierwsza wizyta
140.00 PLN
Wizyta kontrolna
110.00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
150.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
290.00 PLN
Dieta dla pary
250.00 PLN
Pacjent Anna
March 22, 2018, 1:03 p.m.
Polecam każdemu kto chce zgubić kilogramy i nauczyć się właściwie odżywiać. Schudłam 14 kg w pół roku i już wiem czego ile i kiedy mogę zjeść aby nie przytyć dobrze się czuć mieć zdrowe włosy paznokcie i skórę super odporność i energię !! Nauczyłam dzieci i męża jeść to co ja i jetesmy dzieki Magdzie zdrowa wesoła rodziną :)
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Ania
Aug. 17, 2018, 11:40 a.m.
Magda potrafi zdziałać cuda ! Jeśli ktoś ma problem z wagą i chce mieć pewność że uda się osiągnąć efekt to na pewno współpraca z Magdą do tego doprowadzi. Magda jest bardzo profesjonalna, rzetelna i każdego pacjenta traktuje indywidualnie.Jadłospisy bardzo kolorowe, różnorodne . Przez 6 miesięcy schudłam 12 kg. Podczas tego czasu nauczyła się nie tylko tego co powinnam jeść a czego nie ale również tego aby zauważać jak organizm reaguje na pokarmy. Wiem co jeść i jak jeść :D OGROMNY POZYTYW !! POLECAM !
Ocena:
5.0 / 5