Program dla dietetyków do układania jadłospisów

Uwolnij swój potencjał, pracując wydajniej i korzystając z nowoczesnych rozwiązań Kcalmar.pro!

Wypróbuj przez 14 dni za darmo!

Poznaj możliwości kcalmar.pro

Błyskawiczne układanie jadłospisów

Dostęp do wzorów gotowych jadłospisów, które można dowolnie modyfikować pozwoli Ci ułożyć dietę nawet w 30 minut!

Dzięki kalkulatorowi wartości odżywczych, makro- i mikroelementów oraz bogatej bazie produktów stanowiących fundament naszego oprogramowania dla dietetyków skrócisz najżmudniejszą część pracy.

Bogata baza 800 sprawdzonych przepisów

Każdemu użytkownikowi Kcalmar.pro udostępniamy bazę ponad 800 sprawdzonych, nowoczesnych i dokładnie opisanych przepisów. Przepisy systemowe można duplikować, dowolnie edytować i zapisywać w swojej prywatnej bazie – niedostępnej dla innych użytkowników.

Do prywatnej bazy można także dodawać swoje własne przepisy, oznaczając je tagami, które przyspieszą wyszukiwanie i tworzenie jadłospisów.

Wzrost liczby pacjentów i Twoich zysków

Oprogramowanie Kcalmar.pro znacznie zwiększa wydajność Twojej pracy pozwalając Ci zyskać czas na dodatkowych pacjentów, a dotychczasowym poświęcić więcej uwagi!

Korzystając z estetycznego programu do układania diet Kcalmar.pro świadczysz usługi na najwyższym poziomie! Pacjenci potwierdzają, że są gotowi zapłacić więcej za jadłospisy przesyłane bezpośrednio na dedykowaną aplikację mobilną.

Zdobądź praktyczną wiedzę od autorytetów z dziedziny dietetyki oraz sportu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, analizując studia przypadków!
 • Wszystko online
 • 10 autorytetów - ucz się od najlepszych
 • 20 studiów przypadku
 • 10 certyfikatów ze szkoleń
 • Dyplom certyfikowanego dietetyka IEŻ
 • Materiały szkoleniowe
 • Dostęp do nagrań po szkoleniu

Baza Danych Instytutu Żywności i Żywienia w programie Kcalmar.pro!

Wartość odżywcza produktów pochodzi ze źródła: Baza danych "Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych i potraw - Instytut Żywności i Żywienia, Warszawa 2017. Wydanie IV rozszerzone i uaktualnione." i zostały wykorzystane w ramach kalkulatora za zgodą Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Zobacz jak działa Ekosystem Kcalmar

Dla dietetyków

Kcalmar.pro

 • Błyskawiczny kreator jadłospisów

 • Baza 800 smacznych i sprawdzonych przepisów

 • Wygodny kontakt z pacjentem

Dla pacjentów

Kcalmar.com

 • Spersonalizowany program odżywiania

 • Kontakt i wsparcie profesjonalisty

 • Jadłospis i lista zakupów zawsze pod ręką

Zobacz jak Kcalmar.pro może zwiększyć Twoje dochody!

Wypełnij prosty formularz by szybko dowiedzieć się ile pieniędzy możesz oszczędzić dzięki Kcalmar.pro

h

Korzystając z Kcalmar.pro każdego tygodnia zyskałbyś czas, by przyjąć 7 nowych pacjentów i
przygotować im tygodniowe jadłospisy, zarabiając nawet 3357zł więcej miesięcznie!
Koszt pakietu premium Kcalmar.pro stanowiłby zaledwie 6% Twoich dochodów!*


* Wyniki powyższych obliczeń są jedynie wartościami orientacyjnymi, wyliczonymi na podstawie założeń dotyczących średniego czasu poświęconego na przygotowanie jadłospisu i obsługę pacjenta przy wykorzystaniu narzędzi udostępnionych w ramach Portalu Kcalmar.pro. W powyższym wyliczeniu brany pod uwagę jest jedynie czas poświęcony przez dietetyka na te dwie czynności. Hermax sp. z o.o. nie zobowiązuje się, że dochody dietetyka zwiększą się o wyżej podaną liczbę po zakupie dostępu do systemu Kcalmar.pro, jak również nie bierze odpowiedzialności w przypadku, gdy zwiększenie dochodów w ogóle nie nastąpi. Ewentualne zwiększenie dochodów jest zależne od sposobu prowadzenia działalności przez danego dietetyka oraz różnych czynników zewnętrznych, dlatego też powyższe wyliczenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Wypróbuj za 0,00 PLN!

Przez 14 dni i bez zobowiązań!

Przetestuj już teraz

Opinie z Kcalmar

Z rozwiązań naszego programu do układania jadłospisów skorzystało już tysiące dietetyków i ich pacjentów! Poznaj ich wrażenia z korzystania z Kcalmar.pro i dołącz do grona wyjątkowych dietetyków!

Mateusz Gawełczyk

Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu

Nie będę ukrywał, że jestem fanem nowoczesnych technologii. Uwielbiam aplikacje, które wpływają na workflow, poprawiają moją produktywność. Oczywiście, aplikacja poza łatwością i intuicyjnością, musi jeszcze być przyjazna dla oka, zgodna z nowoczesnymi trendami. Tutaj Kcalmar.pro spełnia wszystkie stawiane mu warunki. Jako nowoczesna platforma ułatwiająca kontakt pomiędzy dietetykiem i jego klientem sprawdza się doskonale. Baza gotowych przepisów, które w łatwy sposób można edytować, mnogość dostępnych opcji, które pomimo wielu możliwości edycji nadal pozostają proste bez czytania instrukcji, a przede wszystkim otwartość twórców na sugestie użytkownika sprawia, że znalazłem narzędzie pracy, z którego nie wyobrażam sobie zrezygnować.

Aplikacja oraz wydruki bardzo czytelne i łatwe nawet dla osób zaczynających swoją zmianę żywieniową. Przyjazna komunikacja za pomocą aplikacji, która pozwala na niemal natychmiastowe wprowadzanie zmian przez dietetyka. Aplikacja na telefonie pozwala mieć plan zawsze pod ręką i ułatwia robienie zakupów. Krótko mówiąc, łatwo, szybko i przyjemnie.

Bartek Pacjent

Ania Zientalska

Żryj Zdrowo.pl

Kcalmar.pro to program dla dietetyków na miarę naszych czasów. Przyjemnie się na nim pracuje i z dumą korzysta do komunikacji z pacjentami. Wreszcie pacjenci dostają jadłospisy w nowoczesnej i przyjaznej formie, dzięki której łatwiej im trzymać się planu żywieniowego. Lista zakupów jest uporządkowana, dzięki czemu pacjent nie musi spędzać czasu nad przygotowywaniem jej. Kcalmar.pro to produkt, który został stworzony z myślą nie tylko o dietetyku, ale też o pacjencie.

Jestem pozytywnie zaskoczona jadłospisami stworzonymi przy pomocy Kcalmar.pro! Otrzymałam jadłospis w nowoczesnej i wygodnej formie z informacją o wartościach odżywczych każdego posiłku. Lista zakupów to świetny pomysł - nie muszę jej przygotowywać sama spisując produkty z każdego dania.

Karolina Pacjent

Bartłomiej Pomorski

Polskie Towarzystwo Dietetyki Sportowej

Kcalmar.pro znacznie przyspieszył moją pracę nad jadłospisami! Zaawansowane funkcje wyszukiwania czy edycji pozwalają w krótkim czasie opracować nawet bardzo skomplikowany plan odżywiania dla sportowców. Jakość mojej pracy znacznie się poprawiła, co zauważam nie tylko ja, dzięki oszczędności czasu, ale także moi pacjenci odbierając jadłospisy w aplikacji czy otrzymując estetyczne wydruki.

Dzięki aplikacji Kcalmar plan diety mam zawsze przy sobie, a w razie potrzeby modyfikacji jadłospisu, zmiany dostępne są od razu. Lista zakupów także znacznie ułatwia mi przygotowanie posiłków. Cieszę się, że mój dietetyk wybrał rozwiązanie znacznie ułatwiające kontakt na linii pacjent-dietetyk.

Mateusz Pacjent

Wypróbuj za darmo

Magdalena Hajkiewicz

wiem-co-jem.pl

Korzystając z programu Kcalmar.pro uzyskałam dostęp do wielu funkcji, które usprawniają tworzenie jadłospisów. Ogromnym atutem programu jest bardzo duża baza produktów oraz przepisów, które dodatkowo cały czas są uzupełniane. Program daje również możliwość wprowadzania własnych produktów, komponowanie autorskich potraw i modyfikowanie już obecnych tak, aby dopasować je do swoich potrzeb. Wybierając potrawę, otrzymujemy informację nie tylko o kaloryczności, makro i mikroskładnikach, ale znamy również czas jej przygotowania, recepturę i przynależność do grupy diet. Takie funkcjonalności znacznie ułatwiają układanie jadłospisów oraz znacząco skracają czas pracy. Bardzo chwalę sobie i polecam pracę przy użyciu programu Kcalmar.pro

Zuzanna Łukaszewicz

Instytut Mikroekologii

Czy da się zautomatyzować układanie dobrej, indywidualnej diety dopasowanej do potrzeb? Dzięki programowi Kcalmar.pro taka wizja jest coraz bliższa realizacji. To nowoczesny program do układania jadłospisów, który pozwala odejść od standardowych kartek i prowadzić pacjenta za pomocą aplikacji. Największe plusy tego programu to intuicyjne działanie i dostępność wielu gotowych potraw, które można tylko modyfikować, żeby dopasować je do potrzeb pacjenta. Z mojej perspektywy, jako dietetyka, który zajmuje się przede wszystkim układaniem diet eliminacyjnych to duże ułatwienie. Twórcy programu zadbali o stronę wizualną. Zarówno część dla dietetyka jak i pacjenta jest ciekawa graficznie i estetyczna. Urozmaiceniem jest możliwość dodawania komentarzy do przepisów, dzięki którym można przekazać cenne wskazówki i uwagi. Bardzo cenię też sobie szybki kontakt z twórcami programu, którzy bardzo chętnie udzielają wszystkich informacji i szybko rozwiązują zgłaszane problemy. Z niecierpliwością czekam na aplikację na Iphony!

Wojciech Zep

Żywienie Mistrzów.pl

Każdy mój pacjent wymaga precyzyjnie zbilansowanej i dopasowanej indywidualnie diety, bo to kluczowy czynnik ich sukcesu. Ale odkąd korzystam z Kcalmar.pro nie wymaga to wielogodzinnej pracy przed komputerem - diety układam szybko, błyskawicznie modyfikuję je na prośbę pacjenta lub gdy zmienia się intensywność jego treningów. Kartoteki pacjentów trzymam bezpiecznie w jednym miejscu, z dostępem z dowolnego komputera.

Naucz się korzystać z Kcalmar.pro

Zaprojektowaliśmy Kcalmar.pro tak, by jego obsługa była intuicyjna i przyjemna. Sprawdź jak łatwo możesz korzystać z naszego oprogramowania dla dietetyków, przyspieszając zadania codziennej pracy!

Kcalmar.pro - nowe funkcjonalności!

Szybkie tworzenie własnych potraw w Kcalmar.pro

Dodatkowe funkcje w pakiecie Master

Tworzenie nowego jadłospisu w Kcalmar.pro!

Zobacz więcej poradników

Dołącz do ponad 16 tysięcy dietetyków korzystających z programu dla dietetyków Kcalmar.pro!

Wypróbuj za darmo