• Kategorie
Profil publiczny – promuj siebie i pozyskuj nowych pacjentów!
Data publikacji: Sept. 15, 2017

Profil publiczny– promuj siebie i pozyskuj nowych pacjentów!
 

Baza dietetyków w Polsce cały czas dynamicznie się rozwija, a pacjenci już coraz częściej nie wiedzą do którego ze specjalistów się umówić. Klienci zwracają uwagę na wiele aspektów. Wielu lubi czytać opinie innych, ale oczywiście nie wszyscy. Niektórzy kierują się doświadczeniem dietetyka, wykształceniem lub po prostu rozpoznawalnością. Dlatego stworzyliśmy dla Was profi publiczny, by umozliwić Wam reklamę oraz ułatwić wybór specjalisty pacjentom. 
 

Profil publiczny jako darmowa reklama
 

Jako platforma kcalmar.pro i kcalmar.com dążymy do tego, aby ułatwić wybranie pacjentom odpowiedniego dietetyka dla siebie, a samym dietetykom zwiększać ilość przyjmowanych pacjentów. Profil publiczny na platformie kcalmar.com umożliwia dietetykowi bezpłatną reklamę, dzięki czemu zwiększa swoją rozpoznawalność oraz możliwość, że dany pacjent umówi się na wizytę właśnie do niego.

Platforma kcalmar.com pozwala usystematyzować bazę dietetyków względem specjalizacji czy miasta, w którym obsługuje pacjentów. Dietetyk ma możliwość reklamowania siebie. Pacjent może odczytać krótki opis samego dietetyka, tego czym się zajmuje, wejść na Instagrama, sprawdzić ukończone szkoły, kursy i szkolenia, czy też cennik.

Dzięki zakładce zapytaj dietetyka na platformie Kcalmar, pacjenci mogą zadać anonimowo pytanie, na które odpowiadają dietetycy, posiadający profil publiczny. Żeby to zrobić wystarczy wejść przez program Kcalmar.pro do zakładki zapytaj dietetyka, w której są widoczne pytania. Po kliknięciu w któreś z nich, otwiera się okienko, w którym nalży umieścić treść z odpowiedzią. Dzięki temu dietetyk ma możliwośc pokazania swojej wiedzy i zaciekawić potencjalnego klienta swoimi usługami.  

Oszczędzaj czas – możliwość umawiania wizyt online przez profil publiczny
 

Coraz częściej wybieramy rozwiązania online. Tu też dajemy taką możliwość pacjentom przy umawianiu wizyty! Wystarczy, że pacjent otworzy kalendarz wizyt danego dietetyka, wybierze porę jaka go interesuje i umówi się bezpośrednio na wizytę.

Co zyskujesz dzięki profilowi publicznemu na Kcalmar.pro?
 

  • Bezpłatną reklamę, dzięki czemu zwiększysz ilość przyjmowanych pacjentów,
  • Pracę z pacjentami online, przez co poszerzysz zasięg swojej pracy,
  • Oszczędność czasu, nie musisz tracić czasu na rozmowach telefonicznych z pacjentem w celu umówienia wizyty.
     

Kcalmar.pro to platforma, która cały czas się rozwija i rozrasta, a dostępny profil publiczny traktujemy jako narzędzie, które umożliwi pacjentowi znalezienie dietetyka dla siebie oraz usprawni pracę dietetyka, zaoszczędzając tym samym cenny czas.

Przeczytaj również po co i jak uzyskać widget na Twoją stronę

Agata Przytuła

Agata Przytuła

Dietetyk

Licencjonowany dietetyk- swój tytuł zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Miłośniczka zdrowego odżywiania opartego na prawidłowych nawykach żywieniowych. Na co dzień łączy pracę doradcy klienta w Kcalmar.pro wraz ze studiami. W dietetyce szczególnie interesuje ją dietetyka kliniczna. Dodatkowo szkolenia i konferencje cały czas pogłębiają jej wiedzę, dlatego chętnie bierze w …