Maciej Jeschke
Dietetyk sportowy Bydgoszcz
Specjalizacja
O mnie
W ramach jadłospisu 7-dniowego oferuję miesięczny okres wprowadzania korekt zatem nie musisz obawiać się, że nie będziesz w stanie zrealizować założeń diety. Masz gwarancję sukcesu ponieważ stawiam na współpracę. Oferuję jadłospisy sprzężone z planami treningowymi co jest niezbędne w przypadku celów związanych ze zmianą sylwetki. Specjalizuję się w przeprowadzaniu i interpretacji testów Food Detective, dzięki czemu w Twojej diecie nie znajdą się produkty, które mogą Ci szkodzić.
Gabinet
Adres
Pomorska 1A/15, Bydgoszcz
Specjalizacje
Jadłospisy dla osób aktywnych fizycznie. Układanie planów treningowych. Testy nadwrażliwości pokarmowych.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
250.00 PLN
Konsultacja online
0.00 PLN
Pakiet specjalny
700.00 PLN
Pacjent Sandra
May 11, 2017, 9:09 p.m.
Dietetyk godny polecenia. Dania są smaczne i zdrowe. Maciej dopasował dietę do moich potrzeb oraz wziął pod uwagę składniki, których nie lubię. Mimo, że jestem "wybredną" pacjentką spełnił moje oczekiwania w 100%. Posiada dużo cierpliwości. Polecam również treningi personalne.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Aneta
June 17, 2017, 7:34 a.m.
Maciej to jeden z najlepszych dietetyków z jakim miałam przyjemność podjąć współpracę. Dieta jaką mi ułożył, była zbilansowana i dostosowana do moich potrzeb. W dodatku nudne, bez smaku posiłki, przeistoczyły się w dobre jedzenie i ekseprymentowanie w kuchni. Nie sądziłam, że mając dietę mogę czuć się zaspokojona kulinarnie. Dzięki Maćkowi, w końcu potrafię trzymać dietę, co za tym idzie, efekty są już zauważalne. Nie dosyć, że moja sylwetka diametralnie zmieniła się na duży plus, to moje zdrowie dużo na tym zyskało. Polecam diety od Macieja, właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Jacek
June 17, 2017, 7:50 a.m.
Diety z Maciejem są smaczne, szybkie, dostosowane pod potrzeby klienta. Jest cierpliwy i stara się dogodzić każdemu, aby klient nie męczył się z jedzeniem. Serdecznie polecam
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Grzegorz
June 17, 2017, 10:04 a.m.
Z Mackiem współpracuję już od kilku miesięcy. Za każdym razem podchodzi profesjonalnie do sprawy. Diety układane przez Maćka dopasowane są indywidualnie do potrzeb. Zróżnicowanie smakowe powoduje że dieta się nie nudzi a wręcz przeciwnie człowiek z przyjemnością przygotowuję i zjada posiłki. Składniki do posiłków nie są jakieś egzotyczne tylko ogólnodostępne i niedrogie. Polecam bardzo. Również treningi personalne.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Michał
June 17, 2017, 12:12 p.m.
Udając się do Macieja moim celem było zbudowanie masy mięśniowej. W ciągu miesiąca udało mi się przybrać +2kg co uważam za sukces. Posiłki są smaczne i w przystępnej cenie :) Polecam również ze względu na bardzo dobry kontakt z dieteykiem, Maciej szybko odpowiada na pytania i w razie potrzeby modyfikuje mój plan.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Jarosław
June 17, 2017, 11:58 p.m.
Dzięki Maćkowi potrafi się trzymać jedzenie , składa dobre posiłki, u mnie w sportach walki pomaga zbijac wagę a następnie ładować spowrotem,współpraca bardzo dobra, kontakt bardzo dobry, same plusy 👏👏💪💪👊
Ocena:
5.0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj