Mariola Wybraniec
Dietetyk Kraków
Specjalizacja
O mnie
Mariola Wybraniec- dyplomowany dietetyk, certyfikowany psychodietetyk, na co dzień pracuję jako trener personalny oraz Diet Coach, prowadząc Instagram silna_kaloria. Pod tym pseudonimem możecie mnie również znaleźć na Facebooku. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam poprzez liczne szkolenia i kursy, które wzbogacają oraz aktualizują widomości zdobyte przeze mnie do tej pory. Ciągłe rozwijanie pasji, która stała się moją pracą owocuje we współpracy z ludźmi, którzy są pod moją opieką. Dodatkowo z zamiłowania do sportu pasjonatka dietetyki sportowej. Żywienie to ważna część zdrowia. Ma ono ogromny wpływ na nasz nastrój, energię i samopoczucie. Pozwól, że pomogę Ci poprawić Twoje samopoczucie a tym samym komfort Twojego życia :) Pamiętaj, dieta to nie przymus! Przestań na niej „być” a zacznij się po prostu zdrowo odżywiać i zdobywać wyznaczone cele 😊 Długo zastanawiasz się co masz zrobić aby coś, cokolwiek zmienić w swoim życiu? Zacznij od tego co najważniejsze - popraw swoje samopoczucie, zdobądź więcej energii do działania. Zaplanuj to, a później po prostu to zrób ! Starasz się schudnąć, nie wiesz jak a dodatkowo nic do tej pory nie zadziałało? A może borykasz się z nietolerancjami żywieniowymi, alergiami i potrzebujesz pomocy? Trenujesz lub jesteś osobą aktywną i dbasz o jakość Twojego posiłku? Odpowiedni plan żywieniowy i suplementacja to podstawa w planowaniu aktywnego trybu życia. Pamiętaj, najważniejsze w indywidualnym planie żywieniowym to dobrze zbilansowana dieta według Twoich potrzeb, a wszystko wydaje się niemożliwe, dopóki ktoś tego nie zrobi 😊
Gabinet
Adres
Puszkarska 7G, Kraków
Mariola Wybraniec
Dietetyk Kraków
Sport
Hashimoto
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Na co dzień pracuję jako Trener Personalny oraz Diet Coach, prowadząc Instagrama silna_kaloria. Pod tym pseudonimem możecie mnie również znaleźć na Facebooku :)
Pacjent Gosia
Feb. 1, 2020, 3:21 p.m.
Po wielu nieudanych próbach z różnymi dietami i dietetykami współpraca z Mariolą okazała się być moją najlepszą decyzją :). Przepisy od niej są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim dostosowane do moich preferencji żywieniowych. Jej opieka, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście motywuje mnie do dalszej pracy nad zdrowym odżywianiem i swoją sylwetką. Ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie pod jej skrzydła! :)
Ocena:
5.0 / 5