O mnie
Jestem dyplomowanym dietetykiem, ale również psychodietetykiem i psychologiem. Swoją pracę traktuję jak pasję i pewien rodzaj misji. Niezwykle istotne jest dla mnie budowanie odpowiedniej relacji z Klientem. Jestem nie tylko po to, by pokazać Ci jak powinien wyglądać Twój talerz, ale także po to, by wesprzeć Cię w Twoim postanowieniu zmiany i wypracować na stałe zdrowe nawyki żywieniowe. Chcę budować Twoją świadomość w odżywianiu oraz w dbaniu o własne zdrowie i samopoczucie. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny i holistyczny. Przygotowując dla Ciebie jadłospis dbam nie tylko o zaspokojenie Twojego apetytu, ale także zmysłów. Słucham Twoich potrzeb, dlatego też rytm żywienia dostosowuję do Twojego stylu życia i upodobań.
Gabinet
Adres
ul. Poznańska 3, Poznań
Nicol Sobieraj
Psychodietetyk Poznań
Choroby autoimmunologiczne
Zaburzenia odżywiania
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Zdrowie fizyczne oraz psychiczne jest dla Ciebie ważne? Zapraszam do współpracy. Pokażę Ci jak jeść zdrowo, smacznie i czuć się z tym po prostu dobrze.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychologia kliniczna
30 06 2017
30.6
2017
30 06 2017
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychologia kliniczna
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychodietetyka
30 06 2014
30.6
2014
30 06 2014
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Psychodietetyka
Uniwesytet Przyrodniczy w Poznaniu
Dietetyka
30 03 2012
30.3
2012
30 03 2012
Uniwesytet Przyrodniczy w Poznaniu
Dietetyka
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Pierwsza wizyta
100,00 PLN
Jadłospis 7-dniowy
100,00 PLN
Dieta dla pary
150,00 PLN
Wizyta kontrolna
50,00 PLN
Zakupy z dietetykiem
50,00 PLN
Analiza składu ciała
30,00 PLN
Pacjent Małgorzata
14 listopada 2017 13:50
Bardzo wnikliwie przeprowadzony wywiad, dieta całkowicie spersonalizowana i co najważniejsze skuteczna! Jeśli ktoś chce jeść to co lubi, stracić jednocześnie na wadze bez efektu jojo - Nicol to najlepszy adres! Polecam z całego serca!
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Magdalena
14 września 2017 12:55
Profesjonalna opieka z zakresu dietetyki, ale także psychodietetyki na najwyższym poziomie. Dieta przygotowana zgodnie z potrzebami i upodobaniami pacjenta. Stały kontakt z pacjentem, monitorowanie zmian i codzienna pomoc, a wszystko w miłej atmosferze. :)
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Piotr
14 września 2017 14:01
Parę słów komentarza odnośnie diety przygotowanej przez Nikolę 🙂 Jestem raczej szczupły, ale chciałem zrzucić odrobinę brzucha. -spodziewałem się małych porcji i że będę głodował, a czasami nie byłem w stanie zjeść tego, co było na talerzu. Pomimo ogromnej ilości jedzenia... chudłem. Normalnie magia 😉 -skoczył mi też poziom energii, ogólnie lepiej się czułem nie jedząc serów, słodyczy, które miałem w zwyczaju dojadać między posiłkami. Czułem się znacznie lepiej już z samą tą świadomością. -smak ok, dania kolorowe, barwne, ciekawe przepisy. Kilka z nich na stałe zagościła w naszej kuchni. -posiłki były raczej proste w przygotowaniu, nie miałem z nimi jakichś szczególnych trudności. Niektóre można było przygotować nawet w parę minut, także dobra opcja dla leniwych. Jestem jednak trochę leniwy i nie zawsze trzymałem się przepisów. Niektóre z nich modyfikowałem, ale nie ucierpiały na tym fakcie -sam kontakt z Nikolą oceniam na bardzo dobry. Jak marudziłem, to zawsze coś podpowiedziała, zmieniła przepis, wyjaśniła jakie zamienniki można stosować żeby utrzymać poziom diety. Dobrze też wytłumaczyła mi zależności związane z dietą i odżywianiem, także przestała to być dla mnie czarna magia 😉 -cel został osiągnięty, po 1,5 miesiąca spadł mi brzuch, czuję się lepiej, jem regularnie, nie jem słodyczy i mimo tego że przestałem trzymać się zalecanych przepisów, to nawyki żywieniowe zostały i myślę, że długo się nie zmienią. Czasami zdarza mi się coś skubnąć na mieście, ale nie samą dietą człowiek żyje przecież
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Kesja
14 września 2017 14:04
Dieta dopasowana do preferencji oraz ciągły kontakt spowodowały, że udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Polecilam wielu osobom i polecam również teraz !
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Paulina
14 września 2017 14:12
Na początku panika, że będę głodna. Druga ważna sprawa: to jem, tego nie, a na to mam nietolerancje. Trudno mieć takiego pacjenta/klienta. Najgorzej było zacząć.... Ale i w tym aspekcie otrzymałam ogromne wsparcie. Okazało się, że jedzenie pychaaaa i sama w życiu nie wpadłabym na to co z czym połączyć. Dieta, tak ułożona, że przy moim trybie życia nie traciłam za dużo czasu, a i tak drogo nie było (produkty paczkowane nie marnują się, bo są wykorzystywane do końca w innych posiłkach). Waga zaczęła spadać, a ja poczułam się kobieco, lekko, pewna siebie i szczęśliwsza:) Dziękuję
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Kamil
18 września 2017 11:28
Profesjonalne podejście do klienta. Dieta przygotowana zgodnie z moimi potrzebami i upodobaniami. Efekty bardzo szybko widoczne. Stały i bezproblemowy kontakt.
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Piotr
23 września 2017 05:51
Moja współpraca z młodą Nicol rozpoczęła się od szczegółowego zbadania co ja właściwie w ciągu dnia spożywam, co do łyżeczki rozliczono mnie z ilości cukru i innych. Jestem mocno zaawansowanym pseudozawodowcem sportowcem i wynik analizy był jeden. Za mało kalorycznie jem do tego co zużywam. Poza tym zrobiłem pełne wyniki badań i potwierdziło się że moja dieta musi być na początku uzupełniona o żelazo. Propozycja diety okazała się strzałem w dziesiątkę. Smacznie, szybko, kalorycznie, idealnie. Trzeba było tylko dostosować się do nowych smaków i jeść o wyznaczonych porach. Nauczyłem pewnych nowych rzeczy jeść rodzinę. Później dieta została zmodyfikowana na kolejne moje potrzeby. I tak do dziś. Młoda osoba z wielkim bagażem propozycji. poza tym doradzam wszystkim kontakt osobisty gdyż to piękna istota. Dla mnie pełna satysfakcja. Nicol-tak trzymać.
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Paulina
17 grudnia 2017 19:37
Bardzo profesjonalna specjalistka! Wnikliwie wysłuchała z czym mam problem, co chcę zmienić. Na podstawie wywiadu pomogła mi trwale zmienić moje nawyki żywieniowe. Moje ogólne samopoczucie i wydolność organizmu znacznie się poprawiły. Jestem bardzo zadowolona, polecam serdecznie!
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent Maria
27 grudnia 2017 09:34
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Nicol. Przez proces odchudzania przeszłam w dobrym nastroju, co wpłynęło na moją motywację. Wiedziałam, że będę musiała włożyć trochę wysiłku we wprowadzenie zmian i utrwalenie nowych nawyków, jednak dzięki otrzymanym wskazówkom i wyjaśnieniu przyczyn niektórych zachowań, było mi o wiele łatwiej. Zdobyłam większą wiedzę na temat odżywiania, a przede wszystkim na temat samej siebie i w końcu czuję, że mogę zapanować nad swoim ciałem jedząc to, co mi smakuje.
Ocena:
5,0 / 5
Pacjent
21 lutego 2018 07:13
Dietetyk idealny! Słucha, radzi, wspiera. Dieta przygotowana przez Panią Nicol bardzo smaczna i zróżnicowana, przygotowana z uwzględnieniem preferencji klienta. Troska o klienta i zainteresowanie jego "losami" w czasie diety dodatkowo motywuje i sprawia, że nawet pomimo potknięć w trakcie jej trwania chce się ją kontynuować. Szczerze polecam!
Ocena:
5,0 / 5
Zobacz wszystkie
Ukryj