Elżbieta Sokalska-Kozłowska
Dietetyk Nowy Dwór Gdański
Specjalizacja
O mnie
Jestem absolwentką Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie najpierw uzyskałam tytuł licencjata w Katedrze Mikrobiologii, a następnie tytuł magistra w Katedrze Parazytologii. Na studiach biologicznych uzyskałam szeroką wiedzę z zakresu : chemii, biochemii, biofizyki, anatomii i fizjologii człowieka, mikrobiologii, immunologii, parazytologii. Ponadto posiadam tytuł magistra z zakresu pedagogiki. Zdrowe odżywianie stało się moją pasją już po zakończeniu studiów. Zatem swoją wiedzę z tego zakresu pozyskałam na licznych kursach w całej Polsce. Obecnie jestem studentką dietetyki na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Obecnie pracuję głównie z pacjentami zmagającymi się z różnymi stadiami otyłości. Najważniejsze jest dla mnie by dieta była smaczna i maksymalnie zindywidualizowana. Wykorzystując swoją wiedzę psychologiczno pedagogiczną edukuję swoich pacjentów i motywuję do zmiany!
Gabinet
Adres
Dworcowa 21 82-100, Nowy Dwór Gdański
Specjalizacje
Obecnie pracuję głównie z pacjentami zmagającymi się z różnymi stadiami otyłości. Najważniejsze jest dla mnie by dieta była smaczna i maksymalnie zindywidualizowana.
Ukończone Szkoły, kursy i szkolenia
Instytut dietetyki i promocji zdrowia
Kursy dietetyki: podstawowej, II stopnia, III stopnia, psychodietetyki
31 05 2018
31.5
2018
31 05 2018
Instytut dietetyki i promocji zdrowia
Kursy dietetyki: podstawowej, II stopnia, III stopnia, psychodietetyki
Uniwersytet Gdański
magister biologii
07 07 2011
7.7
2011
07 07 2011
Uniwersytet Gdański
magister biologii
Cennik
Pierwsza wizyta
100.00 PLN
Pacjent Wojciech
March 11, 2019, 6:12 a.m.
Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Terminowa, zróżnicowana i dobrze przygotowana dieta. Polecam.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Joanna
March 11, 2019, 10:34 a.m.
Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Dieta opracowana w oparciu o wywiad, uwzględniająca stan zdrowia i preferencje pacjenta. Posiłki bardzo smaczne, zróżnicowane, sycące. Pani Ela potrafi skutecznie motywować do osiągnięcia wyznaczonego celu. POLECAM!
Ocena:
5.0 / 5