Paulina Górska
Dietetyk Piła
Specjalizacja
O mnie
Poradnia dietetyczna online - idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, zabieganych rodziców i wszystkich, którzy chcą kontaktować się z dietetykiem w zaciszu własnego domu. W ofercie: zalecenia żywieniowe, jadłospisy (na 7 i 14 dni lub dłuższy okres - do uzgodnienia), szkolenia z zakresu dietetyki, animacje dla dzieci połączone z edukacją żywieniową. Oferta kierowana jest do wszystkich osób, które zainteresowane są efektywną i przyjemną zmianą nawyków żywieniowych!
Gabinet
Adres
gabinet online, Piła
Paulina Górska
Dietetyk Piła
Ciąża
Odchudzanie
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Poradnia dietetyczna online. Oferta skierowana do wszystkich, którzy pragną zmienić nawyki żywieniowe w sposób efektywny i przyjemny! Gwarantuj indywidualne podejście - nigdy nie korzystam z szablonów
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
135.00 PLN
Jadłospis 14-dniowy
175.00 PLN
Dieta dla pary
200.00 PLN
Pacjent
Feb. 8, 2018, 3:18 p.m.
Trafiłam do Pani Pauliny jeszcze w ciąży ;) Chciałam dostać dietę, która pomoże mi uporać się z okropnymi dolegliwościami (miałam straszne mdłości, zgagę, praktycznie nic nie mogłam przełknąć). Pani Paulina ułożyła mi świetny i bardzo smaczny jadłospis, na który nie musiałam wydać dużo pieniędzy :D Dzięki temu dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Po ciąży kontynuowałam współpracę z Panią Pauliną i udało mi się schudnąć 8 kg!!! Szczerze polecam! Profesjonalne i bardzo "ludzkie", pełne empatii i uśmiechu podejście!
Ocena:
5.0 / 5