Małgorzata Gajewczyk
Dietetyk Wrocław
Specjalizacja
O mnie
Moje kilkunastoletnie doświadczenie pozwala mi dobrać najbardziej optymalną dietę dla lepszego funkcjonowania organizmu, polepszenia stanu zdrowia i odzyskania energii. Uczę zdrowych nawyków żywieniowych. Nie zakazuję, nie nakazuję, ale pokazuję jak jeść, aby być zdrowym na całe życie, nie tylko do wakacji. Dzięki mnie poznasz zasady zdrowego stylu żywienia, który raz na zawsze odmieni Twoje życie i pozwoli zatrzymać na stałe efekty odchudzania. Zachęcam również do aktywności fizycznej. Twoje pierwsze kroki na drodze do osiągnięcia ZDROWIA i wymarzonej sylwetki będą znacznie prostsze. Zapraszam
Gabinet
Adres
ul. Kiełbaśnicza 24 IV piętro, Wrocław
Małgorzata Gajewczyk
Dietetyk Wrocław
Odchudzanie
Choroby autoimmunologiczne
Choroby dietozależne
Specjalizacje
Akademia Zdrowego Żywienia jako dietetyk Wrocław współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami o bogatym doświadczeniu.
Certyfikaty
Zobacz wszystkie
Ukryj
Cennik
Jadłospis 7-dniowy
100.00 PLN
Konsultacja online
100.00 PLN
Pierwsza wizyta
100.00 PLN
Wizyta kontrolna
50.00 PLN
Pacjent ania
March 23, 2017, 9:36 a.m.
Pani Małgosia w pełni profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zawsze uśmiechnięta zachęca swoją postawą do stosowania ustalonych ZDROWYCH zasad żywienia.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent jan
March 23, 2017, 10:07 a.m.
Z Panią Małgosią utrata zbędnych kilogramów to nic trudnego. Dobiera diety w taki sposób, że nawet ja nie czuję się głodny ;) ... a waga wciąż spada !!!
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Kasia
March 23, 2017, 1:24 p.m.
Od kilku lat korzystam z opieki dietetycznej Małgosi. Jestem ogromnie zadowolona z efektów naszych spotkań. Gosia jest bardzo kompetentną osobą, dodatkowo jest przy tym miła i życzliwa, człowiek nie czuje się skrepowany. Polecam z całego serca- do świetny fachowiec nieustannie się uczący.
Ocena:
5.0 / 5
Pacjent Kasia
March 30, 2017, 6:26 a.m.
Zawsze sceptycznie podchodzę do wszelkich diet , tym razem uległam i bardzo sie cieszę. W 4 miesiace stracilam 8 kg, pod czujnym okiem Małgosi. Indywidualne podejscie, zaangażowanie i profesjonalizm to cechy tego dietetyka. Goraco polecam
Ocena:
5.0 / 5