Pytanie:
May 12, 2019
Od 15 lat zmagam się z niedoczynnością tarczycy , wciąż próbuję coś zmienić w swojej diecie i sposobie życia ale niestety jak do tej pory nie uzyskałam zadowalających efektów, moje pytanie ? czy jest dieta która spowoduje że zniknie zmęczenie , nadmierna senność , poprawi się jasność myślenia (koncentracja ) zdaję sobie sprawę że jakość posiłków ma duży wpływ na samopoczucie, potrzebna by mi była porządna dieta ale z uwzględnieniem czasochłonności przygotowania dań, ponieważ pracuję i nie mam zbyt dużo czasu na gotowanie. Czy jest to możliwe ?
Odpowiedzi:
Anna Kisielewicz
June 23, 2019
Jest to możliwe. Jestem tego przykładem. Mam Hashimoto, niedoczynność tarczycy. Bardzo dobrze funkcjonuję na co dzień, nie biorę leków hormonalnych. Dieta w niedoczynności tarczycy powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Jest oczywiście grupa produktów, której należy unikać, by zmniejszyć stany zapalne i tym samym poprawić samopoczucie.
Sebastian Biela
May 26, 2019
Dzień dobry. Jak jest Pani zainteresowana, to proszę do mnie zadzwonić 792 638 875
Emilia Gierada
May 23, 2019
Oczywiście, jest to możliwe. Potrzebna jest dieta dopasowana indywidualnie, czyli taka, która uwzględnia stan zdrowia, jest zasobna w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowej pracy tarczycy, ma ustaloną kaloryczność stosowną do zapotrzebowania kalorycznego, opiera się na składnikach z niskim indeksem glikemicznym. Zapraszam do mnie na konsultację online oraz jadłospis złożony ze smacznych ale i szybkich w przygotowaniu posiłków. Bo dieta nie musi oznaczać całodziennego stania w kuchni, a jest wiele sposobów jak ułatwić sobie życie na diecie.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie