Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Doradca ds. Obsługi Klienta
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za prowadzenie komunikacji bezpośredniej z klientami oprogramowania Kcalmar.pro. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z Użytkownikami naszego programu.
Asystent Zarządu
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za prowadzenie sekretariatu spółki, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz podróży służbowych. Twoim zadaniem będzie opracowywanie dokumentacji, raportów, zestawień oraz prezentacji multimedialnych, a także koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów.
Junior Python Developer
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Senior Python Developer
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za projektowanie i tworzenie rozbudowanej wielomodułowej aplikacji webowej.
Front-End Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Front-End Developer w technologii Vue.js. Poszukujemy osób z minimum 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii.
Hermax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie jest prężnie rozwijającą się firmą, która stworzyła autorskie oprogramowanie dla dietetyków pod marką Kcalmar.pro. Firma organizuje ponadto wiele szkoleń i wydarzeń związanych z tematyką żywieniową.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent Zarządu.
Miejsce pracy
  • Lublin
Obowiązki
  • Prowadzenie sekretariatu Spółki (w tym prowadzenie terminarzy, przyjmowanie gości, dbanie o wyposażenie sekretariatu i biura w odpowiednie materiały i sprzęt)
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz podróży służbowych
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Opracowywanie dokumentacji, raportów, zestawień, prezentacji multimedialnych na potrzeby Zarządu Spółki
  • Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów
  • Wsparcie administracyjne poszczególnych działów w codziennych zadaniach
  • Organizacja i rozliczanie wyjazdów służbowych (zamawianie biletów, rezerwacja hoteli)
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, a w szczególności programów Word, Excel i Power Point
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista, dokładność i sumienność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zapoznania z programami i narzędziami niezbędnymi w pracy
  • Możliwość udziału w kursach doszkalających i szkoleniach podnoszących kwalifikacje
Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hermax sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV.