Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Asystent Zarządu
Hermax Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie jest prężnie rozwijającą się firmą, która stworzyła autorskie oprogramowanie dla dietetyków pod marką Kcalmar.pro. Firma organizuje ponadto wiele szkoleń i wydarzeń związanych z tematyką żywieniową.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent Zarządu.
Miejsce pracy
  • Lublin
Obowiązki
  • Prowadzenie sekretariatu Spółki (w tym prowadzenie terminarzy, przyjmowanie gości, dbanie o wyposażenie sekretariatu i biura w odpowiednie materiały i sprzęt)
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz podróży służbowych
  • Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Opracowywanie dokumentacji, raportów, zestawień, prezentacji multimedialnych na potrzeby Zarządu Spółki
  • Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów
  • Wsparcie administracyjne poszczególnych działów w codziennych zadaniach
  • Organizacja i rozliczanie wyjazdów służbowych (zamawianie biletów, rezerwacja hoteli)
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, a w szczególności programów Word, Excel i Power Point
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista, dokładność i sumienność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zapoznania z programami i narzędziami niezbędnymi w pracy
  • Możliwość udziału w kursach doszkalających i szkoleniach podnoszących kwalifikacje
Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hermax sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV.