Kcalmar to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Doradca ds. Obsługi Klienta
Zespół tworzący oprogramowanie dla dietetyków, poszukuje osoby na stanowisko Doradcy ds. Obsługi Klienta, której zadaniem będzie kompleksowa obsługa klientów aplikacji internetowej Kcalmar.pro. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za prowadzenie komunikacji bezpośredniej z klientami oprogramowania Kcalmar.pro. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z Użytkownikami naszego programu.
Junior Full Stack Django Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Junior Full Stack Django Developer. Poszukujemy osób z minimum półrocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Senior Full Stack Software Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Senior Full Stack Software Developer. Poszukujemy osób z minimum 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii.
Front-End Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Front-End Developer w technologii Vue.js. Poszukujemy osób z minimum 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii.
Zespół tworzący oprogramowanie dla dietetyków, poszukuje osoby na stanowisko Doradcy ds. Obsługi Klienta, której zadaniem będzie kompleksowa obsługa klientów aplikacji internetowej Kcalmar.pro.
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za prowadzenie komunikacji bezpośredniej z klientami oprogramowania Kcalmar.pro. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z Użytkownikami naszego programu.
W zamian za zaangażowanie i pasję oferujemy wynagrodzenie z elementem opartym o wynik i zaangażowanie. Masz możliwość mieć realny wpływ na rozwój platformy Kcalmar.pro oraz przodowanie w kreowaniu rozwiązań w sektorze dietetyki i mhealth w Polsce.
Jakie będą Twoje obowiązki
  • Komunikacja z klientem w bieżących sprawach związanych z programem Kcalmar.pro
  • Oferowanie rozwiązań Kcalmar z zastosowaniem telefonu oraz poczty e-mail
  • Utrzymywanie długoterminowych relacji z obecnymi klientami
Jakie są nasze oczekiwania
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra dykcja i umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Pasja, entuzjazm, energia do działania
  • Dobra organizacja pracy i dyscyplina w raportowaniu codziennej aktywności
Co oferujemy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia + motywacyjny system wynagrodzeń
  • Udział w dynamicznie rozwijającym się projekcie internetowym
  • Szkolenia wprowadzające w obsługę klienta
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon
  • Praca w systemie hybrydowym z dominacją pracy zdalnej (stacjonarne biuro w Lublinie)
  • Pracę w miłej atmosferze z zaangażowanymi i przyjaznymi ludźmi
Mile widziani studenci dietetyki, praca możliwa w niepełnym wymiarze godzin
Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hermax sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV.