Pytanie:
Aug. 13, 2021
Dzień dobry chciałam się zapytać czy dużo zjadłam, bo według innych jem tyle co małe dziecko 1000kcal chociaż staram się tej reguły trzymać nie przekraczając tej liczby kcal. Po za tym ćwiczę 4 razy w tygodniu po 1 godz cardio co spałam 1000kcal w jeden dzień treningu. Mi się wydaje że dużo jem jak zjem więcej czuje obrzydzenie.gadaja ze wyglądam jak szkielet przy wzroście 170cm waga 52kg chociaż w innej wadze 57kg ważę. Zjadłam dziś bułka z masłem, kromka chleb też z masłem, garść lodów, dwa ciastka języki, baton knopers, gryz rogalik i 4 orzechy włoskie w czekoladzie. Czy to dużo??
Odpowiedzi:
5/5
Krzysztof Krzysztof
Aug. 30, 2021
Zamiast patrzec tylko na ilosc, warto popatrzec rowniez na jakosc. Warto zrobic badania krwi, ale jesli nie chcesz to popatrz. Nie dostarczasz sobie wartosciowych makroskladnikow, tylko ladujesz w siebie smieci. Proponuje wrzucic troche "zdrowych" posilkow, oraz zmniejszyc ilosc slodyczy. Bez skarjnosci, 2 normalne posilki zbalansowane, jedna buła z czyms dobrym, garsc lodow i rogalik.
Aleksandra Jackowska
Aug. 19, 2021
Dzień dobry, Wskazane przez Panią parametry wskazują na lekką niedowagę. Ponadto, rzeczywiste spożywanie 1000 kilokalorii przez osobę dorosłą jest niewskazane i niesie ze sobą szereg negatywnych skutków zdrowotnych W celu utrzymania masy ciała powinna spożywać Pani około 1800 kilokalorii - taka wartość umożliwi dostarczenie odpowiedniej ilości mikro i makroskładników. Pozdrawiam serdecznie, Aleksandra Jackowska - dietetyk kliniczny I sportowy
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie