Pytanie:
Feb. 21, 2018
Witam. O Hashimoto dowiedziałam się po pierwszym poronieniu. Miałam wtedy roczną córeczkę. Od tamtej czasu czyli 2011 przyjmuje leki ale nic więcej. Później urodziłam dwójkę zdrowych synów. W styczniu tego roku w 16 tyg ciąży straciłam dziecko. Moje tsh rosło z do 10. Nie wiem dlaczego endokrynolodzy zbagatelizowali mój wynik. Twierdzą że nie przez to straciłam dziecko. Gdy pytam o jakieś diety to twierdzą że to nie pomaga. Mam alergię na laktoze. Gluten jem. Czy mam nietolerancje nie wiem. Już drugi miesiąc moje wyniki tsh są poniżej normy,ft4 99% a ft3 44%. Czy próbować diet na wlasna rękę? Mam 35 lat i jestem bardzo szczupła.
Odpowiedzi:
mgr Roksana Jurczak
Feb. 27, 2018
Konieczna jest konsultacja dietetyczna i opracowanie planu żywieniowego. Warto również wykonać testy na nadwrażliwości pokarmowe, aby móc produkty nietolerowane wykluczyć z diety.
Sylwia Pienczewska
Feb. 22, 2018
Dieta, odbywa bardzo ważną role w hashimoto-dobrze dobrany plan dietetyczny jest w stanie poprawic wyniki badan . Zapraszam na priv po wiecej szczegółów fitnessforeveryoone@wp.pl Sylwia
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie