Pytanie:
Aug. 1, 2021
Od miesiąca jestem na deficycie 1600 kcal (średnia w tygodniu ponieważ jednego dnia zjem 1400 kolejnego np max 1700) pije sporo wody oraz 3 4 razy w tygodniu robię spacer po 10, 12 tysięcy kroków. Podczas tego miesiąca moja waga spadła tylko o 1,2 kg. :/ nie wiem co jeszcze robić jak takie wyniki demotywują. Ten 1, 2 kg zeszło mi w pierwszym tygodniu gdy praktycznie siedziałam cały czas w domu a od czasu gdy zaczęłam się ruszać waga stoi a miejscu już od 3 tygodni.
Odpowiedzi:
Body_ inprogress
Aug. 21, 2021
Witaj, warto byłoby zwrócić uwagę jakie produkty spożywasz. Samym wyznacznikiem nie jest ilość spożywanych kalorii ale również ich jakość. Chętnie pomożemy. Zapraszamy do współpracy ♥️ Instagram @_body_inprogress lub FB. https://m.facebook.com/Body_inprogress-104922168454701/
Klaudia Jaworowska
Aug. 5, 2021
Jaka jest obecna waga? Do jakiej wagi chce Pani zejść? Ile ma Pani wzrostu? Jak rozkłada się makro?
Anna Sawicka
Aug. 2, 2021
Warto zwrócić uwagę na to, czy nie jest to czas przed miesiączką, kiedy to możemy gromadzić więcej wody a to może powodować, że waga się nie zmienia. Być może też przez stres gromadzisz trochę więcej wody w organizmie. Być może masz zbyt duży deficyt i organizm kompensuje to zmniejszoną aktywnością spontaniczną. Jeśli waga spadła o te 1,2 kg to znaczy, że jesteś na dobrej drodze, odchudzanie to proces i osiąganie szybkich wyników nie daje dobrych rezultatów w dłuższej perspektywie... Kalorie to teoria, jeśli wygenerujesz deficyt -500 kcal powinnaś schudnąć 0,5 kg na tydzień, ale w praktyce jest to bardziej złożony proces. Cierpliwość jest ważna :)
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie