Pytanie:
Dec. 1, 2021
Witam , mam 17 lat wychodziłam znowu na prostą relację z jedzeniem, ale ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcie z wakacji I zauważyłam, że przytyłam. I po prostu nie wytrzymałam zaczęły mnie dręczyć straszne wyrzuty sumienia jak ja mogłam do tego doprowadzić. Teraz przez kilka dni prawie nic nie jadłam po prostu nie dałam rady nawet jak chciałam to podświadomość mówiła m,i że nie mogę. Oczywiście, że przedtem też mniej więcej liczyłam ile każde danie ma kalori, ale starałam się powstrzymywać co mi się czasami udawało. Szczerze mam tego dosyć za każdym razem kiedy myślę, że jest dobrze to i tak później wraca. Nie wiem co mam robić w sensie jak mogę sobie z tym sama poradzić, ponieważ nie chce iść do psychologa, bo nigdy nie ufałam ludziom i nie zamierzam, napisanie tego tutaj było dla mnie bardzo trudne.
Odpowiedzi:
Weronika Bąbel
Dec. 6, 2021
Cześć, super że zebrałaś się na odwagę! możesz być z siebie dumna. To już pierwszy duży krok do zmiany stylu życia. po jakimś czasie współpracy z dietetykiem, nie będziesz potrzebowała liczyć kalorii co do jednej. Nauczysz się jak jeść, co, w jakich ilościach. Jesteśmy tu by Ci pomóc.
Agata Kosińska
Dec. 2, 2021
Cześć, jestem Agata doskonale wiem z czym musisz się mierzyć, miałam podobnie.. Od 2 lat zajmuję się dietetyką, wspieram swoich podopiecznych i daję im motywację do działania. Jeśli nie chcesz obsesyjnie liczyć kalorii, mieć napadów to z chęcią ci pomogę ułożę jadłospis dopasowany pod twoją osobę i będziemy w stałym kontakcie :)
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie