Pytanie:
July 7, 2021
Witam. Chciałabym schudnąć 7-10 kg i w internecie znalazłam tabletki odchudzające "Bioslimin" czy są one bezpieczne i skuteczne?
Odpowiedzi:
Małgorzata Jezierska
July 30, 2021
Witam serdecznie, czy oprócz tabletek ma pani plan na redukcję i trwałe efekty? NIestety same tabletki, co kolwiek by nie miały w skłądzie nie zadziałają. Pozdrawiam, Gosia
5/5
Sylwia Balcerzak
July 22, 2021
Nic nie zastąpi odpowiednio poprowadzonej redukcji masy ciała z uwzględnieniem deficytu energetycznego oraz właściwego poziomu aktywności fizycznej. To właśnie od tego należy zacząć myśląc o redukcji masy ciała :) Warto zaznaczyć, że takie preparaty MOGĄ WSPOMÓC proces odchudzania, ale same w sobie NIE ODCHUDZAJĄ.
Nikola Kaczyńska
July 21, 2021
Zalecałabym wprowadzić dietę o ujemnym bilansie energetycznym oraz odpowiednią aktywność fizyczną zamiast wprowadzać tabletki odchudzające. Jeśli celem jest redukcja zbędnych kilogramów to zamiast tabletek odchudzających warto wprowadzić do diety naturalne składniki, które mogą korzystnie wpłynąć na proces odchudzania. Należą do nich takie przyprawy jak: imbir czy cynamon, ale także ostre przyprawy jak papryka i pieprz. Pozdrawiam :)
Katarzyna Filipowicz
July 19, 2021
Dzień dobry, niestety żadne tabletki nie spowodują, że się schudnie. Bez zmiany nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej się nie obejdzie. Proponuję konsultację u dietetyka, który dobierze do Pani odpowiedni jadłospis i pomoże w zmianie nawyków na zdrowsze. Pozdrawiam, Katarzyna Filipowicz
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie