Pytanie:
Nov. 14, 2017
Dzień dobry, od miesiąca jestem na diecie wegańskiej. Niestety czuję się bardzo osłabiona. Staram się jeść zdrowo i regularnie, śpię po 8 godzin, ale mimo to wiecznie nie mam siły.
Odpowiedzi:
5/5
Joanna Korbela
Nov. 18, 2017
Dzień dobry, Prawdopodobnie Pani dieta nie pokrywa zapotrzebowania na podstawowe przemiany w Pani organiźmie stąd efekt osłabienia. Proszę się skontaktować z dietetykiem w celu ustalenia odpowiedniego dla Pani planu żywienia.
5/5
mgr Julia Nowak
Nov. 16, 2017
Istnieje duże prawdopodobieństwo, ze Pani dieta jest bardzo niedoborowa. Szczególnie, że nie dostarcza Pani witamin i aminokwasów, które zawarte są w produktach zwierzęcych. Polecam zgłosić się do dietetyka, który ułoży Pani zbilansowaną dietę wegańską, uniknie Pani dzięki temu błędów żywieniowych mogących mieć wpływ na Pani zdrowie i życie.
Adam Stachowiak
Nov. 15, 2017
Witam serdecznie, najczęściej problem ze przemęczeniem biorąc pod uwagę, że opisała Pani że wszystkie inne parametry są ok, jest ze zbyt małą ilościią kalorii w diecie, jeżeli Pani chce mogę ocenić to, proszę do mnie napisać :)
5/5
Bartosz Ruta
Nov. 15, 2017
Musielibyśmy zobaczyć Twoją dietę, aczkolwiek bardzo możliwe że jest ona niedoborowa w któreś z składników odżywczych. Warto byłoby się udać do dietetyka w celu konsultacji diety. Pozdrawiam.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie.
Musisz napisać jeszcze 50 znaków
Zadaję pytanie