SZKOLENIE ON-LINE
Dietetyk w sieci - jak skutecznie prowadzić social media i zdobywać klientów?
Oct. 12, 2017, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • W czym dietetykowi pomagają social media?
  • Jakiego typu treści należy publikować na Facebooku?
  • Jakie działania podjąć, aby dodawane posty miały większy zasięg?
  • Dlaczego warto mieć Instagram?
  • Czego nie powinieneś wrzucać na swój profil?
  • Jakie korzyści płyną z posiadania własnej strony?
  • Jakie są inne możliwości promocji dietetyka w Internecie?
  • Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat! 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
29.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 29.90 PLN netto.
Data: Oct. 12, 2017
Godzina: 8 p.m.
  • Zapoznasz się ze sprawdzonymi sposobami działań w social media! 
Kto poprowadzi szkolenie?
Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk - Dietetyk, trenerka personalna oraz autorka strony internetowej www.wiem-co-jem.pl. Poza uczelnią zdobywa wiedzę pod okiem najlepszych dietetyków w Polsce, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Na co dzień prowadzi swoją stronę na facebook'u, o tematyce zdrowego stylu życia, która zgromadziła już ponad 23 tys. obserwatorów. Poza działalnością w Internecie, pracuje w firmie cateringowej, często bierze udział w inicjatywach promujących zdrową dietę i aktywność fizyczną, a także prowadzi autorskie wykłady z dziedziny dietetyki. Wolny czas spędza najczęściej na sali treningowej lub na treningach na świeżym powietrzu, często również można ją spotkać na licznych zawodach biegowych.
Jak wygląda plan szkolenia?

Jeśli chcesz zaistnieć jako dietetyk w Internecie oraz pozyskać nowych pacjentów, koniecznie weź udział w naszym webinarze i zapoznaj się ze sprawdzonymi sposobami działań w social media.

zobacz więcej

Na szkoleniu prowadzonym przez Magdę Hajkiewicz dowiesz się:

1. Po co dietetykowi social media? Jakie korzyści płyną z prowadzenia własnego profilu na portalach społecznościowych?

2. Facebook: - Charakterystyka profilu na Facebook’u- jak zbudować wartościowy Fanpage? - Fanpage na Facebooku jako najlepsze narzędzie komunikacji. - Jakiego typu treści powinniśmy publikować na Facebooku? - Co robić, aby dodawane posty miały większy zasięg? - Jak wyróżnić się na Facebooku? Kilka słów o tytułach postów i stylu pisania. - Wydarzenia, grupy, wyzwania- jak stworzyć więź ze swoimi obserwatorami?

3. Instagram: - Czy warto mieć Instagrama?- Zalety i wady z punktu widzenia tworzenia marki osobistej. - Charakterystyka treści na Instagramie. Czego nie powinniśmy wrzucać na swój profil? - Jakość treści wrzucanych na Instagram- na co zwrócić szczególną uwagę? - Czy potrzebujemy profesjonalnego sprzętu, aby prowadzić Instagram?

4. Blog: - Czego wymaga od nas prowadzenie bloga? - Jakie korzyści płyną z posiadania własnej strony?

5. Inne możliwości promocji dietetyka w Internecie.

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
29.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 29.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: