SZKOLENIE ON-LINE
KNOW HOW Gabinetu Dietetyka cz. I- Jak otworzyć gabinet dietetyczny?
Aug. 8, 2017, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • jak uzyskać dofinansowania z UM i UE
  • jakie jest niezbędne wyposażenia w gabinecie, ‘must have’ dietetyka 
  • jaki jest najodpowiedniejszy czas do założenia gabinetu
  • jak budować relacje i współpracę z firmami medycznymi, lekarzami czy placówkami NFZ
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
49.00 PLN netto
Już od: 39.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 39.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 49.00 PLN netto.
Data: Aug. 8, 2017
Godzina: 8 p.m.
  • dowiesz się jak sprawnie otworzyć własny gabinet 
Kto poprowadzi szkolenie?
Monika Bożek - Dietetyk Medyczny, diet coach – Uczestniczka wielu konferencji naukowych, zjazdów medycznych i szkoleń z zakresu dietetyki. Studiowała na Śląskim Uniwersytecie Medycznym gdzie zdobywała wiedzę z zakresu dietetyki pracując z najlepszymi w swoim zawodzie. Od 2012 założycielka prywatnego gabinetu w Gdyni gdzie przyjmuje pacjentów z otyłością a także specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych. Ciągła studentka, dla której posiadana wiedza to zawsze mało, wykorzysta każdą okazje do jej powiększenia. Perfekcjonistka. Od ubiegłego roku prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju i pracy we własnej placówce. W swojej pracy lubi kontakt z pacjentami i możliwość przekazywania swojego wieloletniego doświadczenia które posiadła z dużym zaangażowaniem.
Jak wygląda plan szkolenia?

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich osób, chcących otworzyć własny gabinet lub osób, które chcą rozpocząć pracę w specjalistycznej placówce medycznej. W trakcie szkolenia dietetyk Monika Bożek omówi takie tematy jak  zastosowania prawne i wymagane fundusze. ‘Know how’ dietetyka, czyli od czego zacząć i nie odstąpić od zamiarów.

zobacz więcej

1) Środki finansowe – jak uzyskać dofinansowania z UM i UE

2) Wymagany budżet – omówienie niezbędnego wyposażenia w gabinecie, ‘must have’ dietetyka 

3) Odpowiednie miejsca i czas do założenia gabinetu - praktyczne wskazówki

4) Budowanie relacji i współpraca (firmy medyczne/lekarze/placówki NFZ)

5) Ochrona danych osobowych - karty medyczne

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
49.00 PLN netto
Już od: 39.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 39.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 49.00 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: