SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI - "Anemia u sportowców - rzeczywisty problem?"
Oct. 26, 2017, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Jak często występuje anemia u sportowców?
  • Jakie dyscypliny sportowe są szczególnie narażone?
  • Jaki sposób odżywiania może zwiększać ryzyko anemii u sportowców?
  • Czy sportowcy powinni sięgać profilaktycznie po suplementy?
  • Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: Oct. 26, 2017
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1h
  • Jedyna szansa, by porozmawiać na temat anemii w sporcie w takim gronie ekspertów! 
Kto poprowadzi szkolenie?
Ula Somow - Mgr dietetyki, absolwentka dietetyki na SGGW w Warszawie. Specjalizuje się w żywieniu sportowców oraz dietach roślinnych. Jest dietetykiem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz klubu siatkarskiego PGE Skra Bełchatów. Indywidualnie współpracuje z zawodnikami różnych dyscyplin, na każdym poziomie wyszkolenia, w tym wieloma reprezentantami kadr narodowych i olimpijskich. Ekspert Fundacji Szkoła na Widelcu, zajmującej się poprawą nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży oraz osób za nie odpowiedzialnych. Ze sportem związana całe życie - jako dziecko trenowała tenisa ziemnego, potem jazdę konną i siatkówkę. Wieloletnie reprezentantka II-ligowego zespołu siatkarskiego AZS AWF Warszawa.
Bartłomiej Pomorski - Prezes i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, członek organizacji Professionals in Nutrition for Exercise and Sport (PINES), zrzeszającej dietetyków sportowych z całego świata oraz członek towarzystwa The International Society of Exercise and Immunology (ISEI), organizacji skupiającej osoby zainteresowane tematyką immunologii wysiłku fizycznego. Lubi aktywność fizyczną w każdym wydaniu (przede wszystkim sporty siłowe oraz bieganie na średnich dystansach). Na co dzień zajmuje się przygotowaniem planów żywieniowych oraz suplementacyjnych dla sportowców różnych dyscyplin sportowych (współpracuje lub współpracował m.in. z zawodnikami kadry Polski w rugby, kadrą Polski windsurfingu RS:X, siatkarzami AZS Politechnika Warszawska). Lubi dzielić się swoją wiedzą jako szkoleniowiec, ale dużą radość sprawia mu także edukacja młodych sportowców, z którymi ma kontakt dzięki Fundacji Kamili Skolimowskiej.
Mateusz Gawełczyk - Dietetyk sportowy; Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Współzałożyciel Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, członek organizacji Professionals in Nutrition for Exercise and Sport (PINES). Ekspert pierwszej edycji programu telewizyjnego „Kierunek Zdrowie”, dietetyk w projekcie Mistrzyni Olimpijskiej Otyli Jędrzejczak - Otylia Swim Tour, a także szkoleniowiec z zakresu żywienia kolarzy akademii kolarskiej Bartka Huzarskiego - Huzar Bike Academy. Były zawodowy sportowiec, medalista Mistrzostw Polski w pływaniu. W swojej praktyce współpracuje lub współpracował z wieloma sportowcami zarówno na najwyższym poziomie sportowym (Olimpijczycy, medaliści Mistrzostw Świata i Europy) jak i amatorami.
Marzena Lamont - Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu dietetyki. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym np. na temat niepłodności kobiet i jej żywieniowym podłożu.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na kolejne szkolenie on - line z cyklu "Kolacje czwartkowe z ekspertami"!  

Przypominamy, że cały cykl to nowa formuła - nie są to standardowe szkolenia, ponieważ na spotkaniach wypowiadać się będą prelegenci, ale także uczestnicy, dzięki czemu szkolenie przybierze formę debaty! Każdy z Was będzie miał okazję włączyć się do dyskusji, podzielić się swoim doświadczeniem, bądź zadać pytania naszym ekspertom.  

W każdy ostatni czwartek miesiąca odbywać się będą nasze cykliczne spotkania z ekspertami i już dziś zapraszamy na II szkolenie z nowego cyklu, którego tematem przewodnim będzie  "Anemia u sportowców - rzeczywisty problem?" 

W czwartek 26.10 spotkacie się z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów z zakresu dietetyki sportowej! W wydarzeniu wezmą udział eksperci, tacy jak:  

1. Ula Somow 
2. Bartłomiej Pomorski 
3. Mateusz Gawełczyk 


Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi główny dietetyk Kcalmar.pro - Marzena Lamont. 

Już dziś zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotuj swój mikrofon i bądź gotowy do wzięcia udziału w dyskusji.

Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia.

zobacz więcej
  1. Jak często występuje anemia u sportowców?
  2. Jakie dyscypliny sportowe są szczególnie narażone?
  3. Jaki sposób odżywiania może zwiększać ryzyko anemii u sportowców?
  4. Czy sportowcy powinni sięgać profilaktycznie po suplementy?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci. 

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: