SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI - "Jak dietetyk może przygotować się do rozpoczęcia własnej działalności?"
Jan. 25, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Od czego zacząć planując otwarcie własnej działalności?
  • Jak promować markę osobistą w sieci;
  • Czym różni się poradnictwo on - line, a prowadzenie stacjonarnego gabinetu dietetycznego;
  • Na co uważać przy otwieraniu własnej działalności gospodarczej. 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: Jan. 25, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1h
  • Jak dietetyk może przygotować się do rozpoczęcia własnej działalności? 
Kto poprowadzi szkolenie?
Magdalena Hajkiewicz - Dietetyk, trenerka personalna oraz autorka strony internetowej www.wiem-co-jem.pl. Poza uczelnią zdobywa wiedzę pod okiem najlepszych dietetyków w Polsce, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Na co dzień prowadzi swoją stronę na facebook'u, o tematyce zdrowego stylu życia, która zgromadziła już ponad 23 tys. obserwatorów. Poza działalnością w Internecie, pracuje w firmie cateringowej, często bierze udział w inicjatywach promujących zdrową dietę i aktywność fizyczną, a także prowadzi autorskie wykłady z dziedziny dietetyki. Wolny czas spędza najczęściej na sali treningowej lub na treningach na świeżym powietrzu, często również można ją spotkać na licznych zawodach biegowych.
Arkadiusz Matras - Student dietetyki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu specjalizujący się w dietetyce sportowej. Na co dzień łączy rozwój naukowy z praktyką. Laureat licznych konkursów organizowanych podczas konferencji naukowych, autor publikacji naukowej. Współpracuje jako dietetyk z ambitnymi amatorami jak i sportowcami klasy międzynarodowej.
Viola Urban - Viola Urban - Oceniam Okiem Dietetyka od ponad 4 lat. Z zawodu jestem dietetykiem, z zamiłowania poszukiwaczem kulinarnych rewelacji, z doświadczenia copywriterem, a z pasji fotografem kulinarnym. Lubię inspirować do lepszego jedzenia i aktywności fizycznej, dlatego od lat publikują na swoim blogu okiemdietetyka.pl i innych portalach skupionych na promocji zdrowego stylu życia. W wolnych chwilach biegam, trenują jogę i szuka doskonałego jedzenia na mieście razem z przyjaciółmi.
Marzena Lamont - Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu dietetyki. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym np. na temat niepłodności kobiet i jej żywieniowym podłożu.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu - "Kolacje czwartkowe z ekspertami"! 

Podczas szkolenia spotkasz się z ekspertami w zakresie prowadzenia własnego gabinetu dietetycznego, którzy opowiedzą o własnych doświadczeniach i odpowiedzą jak dietetyk może przygotować się do rozpoczęcia własnej działalności
W wydarzeniu wezmą udział eksperci, tacy jak:  

1. Magdalena Hajkiewicz
2. Arkadiusz Matras
3. Viola Urban

Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi główny dietetyk Kcalmar.pro - Marzena Lamont

Już dziś zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotuj swój mikrofon i bądź gotowy do wzięcia udziału w dyskusji.


Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia.

zobacz więcej

AGENDA: 

1. Od czego zacząć własne poradnictwo żywieniowe?
2. Promowanie marki osobistej w sieci – na czym polega, czy warto udzielać się online?
3. Poradnictwo online vs prowadzenie stacjonarnego gabinetu dietetycznego
4. Na co uważać – problemy które mogą spotkać początkującego dietetyka podczas rozkręcania biznesu
5. Jak dużo czasu i pieniędzy należy przeznaczyć na działania marketingowe? 

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: