SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI - "Płodność, żywienie kobiet w ciąży i karmiących – fakty i mity"
Nov. 30, 2017, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Jakie znaczenie dla płodności ma sposób żywienia?
  • Jak masa ciała wpływa na płodność?
  • Jakie są mity żywieniowe w ciąży i na które powinien zwrócić uwagę dietetyk?
  • Jaki dieta wpływa na skład mleka kobiecego?
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: Nov. 30, 2017
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1 h

Dowiesz się jak żywienie wpływa na płodność, oraz jak powinny odżywiać się kobiety w ciąży! 

Kto poprowadzi szkolenie?
Małgorzata Jackowska - Specjalistka żywienia człowieka i dietetyki, absolwentka i doktorantka SGGW w Warszawie, promotorka karmienia piersią i certyfikowana doula ze stowarzyszenia Doula w Polsce. Współtworzy Kwartalnik Laktacyjny i Fundację Promocji Karmienia Piersią. Prowadzi szkolenia, warsztaty i indywidualne konsultacje dla rodziców i profesjonalistów. Zajmuję się tematyką żywienia niemowląt i małych dzieci, rozszerzania diety i baby-led weaning oraz żywienia matek w okresie ciąży i laktacji. Jest autorką bloga www.malgorzatajackowska.com oraz licznych artykułów dotyczących tematyki, w której się specjalizuje.
Klaudia Wiśniewska - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Nauki o Zdrowiu na kierunku dietetyka. Współpracownik Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA w Warszawie gdzie pogłębia doświadczenie pracując z dziećmi, osobami dorosłymi, kobietami w ciąży i karmiącymi, pomagając w zmianie nawyków żywieniowych i redukcji masy ciała. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Na co dzień bierze udział w różnego rodzaju projektach badawczych oraz zajmuje się działalnością edukacyjno-szkoleniową. Aktualnie prowadzi badania naukowe dotyczące zależności pomiędzy polimorfizmami genów a wybranymi zaburzeniami metabolicznymi.
Sylwia Leszczyńska - Dietetyk kliniczny, psychodietetyczka. Specjalistka w zakresie leczenia dietą niepłodności i obniżonej płodności oraz chorób dietozależnych. Opiekun praktyk studenckich. Prelegent konferencji i debat z zakresu dietetyki. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Prowadzi Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej „Sanvita”. Autorka książki „Dieta dla płodności”. Redaktor prowadząca czasopisma dla dietetyków i profesjonalistów żywienia „Współczesna dietetyka”
Marzena Lamont - Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu dietetyki. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym np. na temat niepłodności kobiet i jej żywieniowym podłożu.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na kolejne szkolenie on - line z cyklu "Płodność, żywienie kobiet w ciąży i karmiących – fakty i mity"!
Przypominamy, że cały cykl to nowa formuła - nie są to standardowe szkolenia, ponieważ na spotkaniach wypowiadać się będą prelegenci, ale także uczestnicy, dzięki czemu szkolenie przybierze formę debaty! Każdy z Was będzie miał okazję włączyć się do dyskusji, podzielić się swoim doświadczeniem, bądź zadać pytania naszym ekspertom.  

W każdy ostatni czwartek miesiąca odbywać się będą nasze cykliczne spotkania z ekspertami i już dziś zapraszamy na III szkolenie z nowego cyklu, którego tematem przewodnim będzie  "Płodność, żywienie kobiet w ciąży i karmiących – fakty i mity" 

W czwartek 30 listopada spotkacie się z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów z zakresu żywienia kobiet w ciąży. W wydarzeniu wezmą udział eksperci, tacy jak:  

1. Małgorzata Jackowska
2. Klaudia Wiśniewska
3. Sylwia Leszczyńska


Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi główny dietetyk Kcalmar.pro - Marzena Lamont. 

Już dziś zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotuj swój mikrofon i bądź gotowy do wzięcia udziału w dyskusji.

Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia.

zobacz więcej

1. Znaczenie sposobu żywienia dla płodności

2. Masy ciała i redukcja a płodność

3. Rekomendacje przyrostu masy ciała w ciąży

4. Mity żywieniowe w ciąży na jakie powinien zwrócić uwagę dietetyk

5. Zioła i herbaty w ciąży

6. Wpływ diety na skład mleka kobiecego

7. Planowanie zaleceń żywieniowych i odchudzanie w trakcie laktacji

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: