SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI - "Wege pacjent – korzyści i zagrożenia."
Sept. 28, 2017, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Czy wegetarianizm to nowa moda? 

 • Kto, kiedy i dlaczego przechodzi na wegetarianizm?

 • Jakie są korzyści diety wegetariańskiej

 • Kiedy szczególnie warto stosować dietę wegetariańską

 • Jakie są zagrożenia stosowania diety wegetariańskiej 

Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.00 PLN netto
Już od: 19.00 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.00 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.00 PLN netto.
Data: Sept. 28, 2017
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1h
 • Jedyna szansa, by porozmawiać na temat wegetarianizmu w takim gronie ekspertów! 
Kto poprowadzi szkolenie?
Damian Parol - Z wykształcenia magister dietetyk i psychodietetyk. Studiował w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obronił pracę magisterską na temat roli suplementów diety w żywieniu sportowców oraz jest współautorem dokumentu: „Stosowanie suplementów diety i żywności funkcjonalnej w sporcie. Rekomendacje dla polskich związków sportowych. Wspólne Stanowisko Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej i Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego” Obecnie we współpracy z profesorem Arturem Mamcarzem i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym przygotowuje się do pracy doktorskiej, której tematem jest wpływ diety wegańskiej na wydolność biegaczy. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych na temat diety, sportu i zdrowego stylu życia.
Iwona Kibil - Dietetyk Wegecentrum. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Prowadzi własną praktykę dietetyczną skierowaną głównie do osób na diecie bezmięsnej. Pracuje m.in. z wegańskimi rodzinami, kobietami w ciąży, małymi dziećmi oraz osobami stosującymi dietę roślinną jako profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Jest autorką artykułów, wykładów i warsztatów związanych z dietą roślinną. Współpracuje z wegańką restauracją, przedszkolem, fundacjami i stowarzyszeniami. Sama od lat jest na diecie roślinnej opartej głównie na produktach nie przetworzonych.
Hanna Stolińska- Fiedorowicz - Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik Instytutu Żywności i Żywienia. Lider zadania dotyczącego nadwagi i otyłości w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy. Współpracuje z osobami z problemem nadwagi i otyłości, chorób dieto zależnych oraz będących na dietach alternatywnych ze szczególnym uwzględnieniem diet roślinnych. Prowadzi szkolenia żywieniowe dla dzieci i dorosłych między innymi ,,Zdrowa kuchnia zdrowe społeczeństwo’’ oraz ,,W Zielonej Krainie’’. Szerzy wiedzę na temat zdrowego żywienia poprzez liczne wykłady i spotkania z różnymi odbiorcami, również z osobami starszymi, rodzicami dzieci w szkołach i przedszkolach. Aktywny uczestnik konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Przekazuje wiedzę żywieniową również poprzez liczne wystąpienia oraz pisanie artykułów naukowych i popularnonaukowych. Obecnie pisze pracę doktorską pt. ,,Wpływ diety wegetariańskiej na gęstość mineralną kości u kobiet w okresie okołomenopauzalnym’’ w Instytucie Żywności i Żywienia.
Marzena Lamont - Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu dietetyki. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym np. na temat niepłodności kobiet i jej żywieniowym podłożu.
Jak wygląda plan szkolenia?

Ruszamy z nowym cyklem szkoleń - "Kolacje czwartkowe z ekspertami"! 

Cały cykl to nowa formuła - nie są to standardowe szkolenia, ponieważ na spotkaniach wypowiadać się będą prelegenci, ale także uczestnicy, dzięki czemu szkolenie przybierze formę debaty! Każdy z Was będzie miał okazję włączyć się do dyskusji, podzielić się swoim doświadczeniem, bądź zadać pytania naszym ekspertom. 

W każdy ostatni czwartek miesiąca odbywać się będą nasze cykliczne spotkania z ekspertami i już dziś zapraszamy na I szkolenie z nowego cyklu, którego tematem przewodnim będzie "Wege pacjent – korzyści i zagrożenia". 

W najbliższy czwartek spotkacie się z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów z zakresu wegetarianizmu! W wydarzeniu wezmą udział eksperci, tacy jak: 

 1. Damian Parol
 2. Iwona Kibil
 3. Hanna Stolińska - Fiedorowicz

Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi główny dietetyk Kcalmar.pro - Marzena Lamont.

 

 • Miło nam poinformować, iż partnerem wydarzenia jest firma Primavika! 

  Tak jak obiecaliśmy, wszyscy uczestnicy otrzymają pyszne i zdrowe przekąski, które będzie można odebrać na naszym stoisku na najbliższych konferencjach! 

Już dziś zapiszcie się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotujcie swoje mikrofony i bądźcie gotowi do wzięcia udziału w dyskusji. Pamiętajcie że nagranie z wydarzenia będziecie mogli wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia.

 

zobacz więcej

1. Wegetarianizm - czy to nowa moda?

2. Kto i kiedy przechodzi na wegetarianizm?

3. Korzyści diety wegetariańskiej, kiedy szczególnie warto ją zastosować.

4. Pułapki i zagrożenia diety wegetariańskiej.

5. Wegetarianizm na różnych etapach życia.

6. Wegetarianizm vs inne diety.

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.00 PLN netto
Już od: 19.00 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.00 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.00 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: