Dlaczego Twoi Pacjenci nie chudną?

Dietetyka kliniczna

Agenda

  • Nie tylko kalorie i makro...
  • Dobry wywiad to podstawa, czyli wykorzystaj wiedzę klienta
  • Polityka zero waste, elastyczność i ułatwianie życia
  • Smak to podstawa, ale każdy ma inny gust!
  • "Językowe kwiatki" i zakładanie, że klient wszystko wie
  • Twój autorytet i wizerunek a efekty klientów

O prowadzącym

Viola Urban Dietetyk
Właścicielka marki Okiem Dietetyka i bloga o tej samej nazwie, który od początku istnienia odwiedziło ponad 3 miliony użytkowników, autorka 4 książek kulinarnych, które ukazały się na rynku w ilości ponad 40 000 egzemplarzy. Koordynatorka pierwszych edycji konferencji See Bloggers i Marketing Day z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej. Jedna z założycielek projektu Przedsiębiorczy Dietetyk, w którym uczy między innymi negocjacji, blogowania i SEO oraz podstaw brandingu i fotografii kulinarnej.
Justyna Świetlicka Dietetyk
Dietetyczka znana w internecie jako Owsiana pomaga kobietom zmieniać nawyki żywieniowe i budować pewność siebie. Jest autorką książki "Dieta to nie wszystko", czterech e-booków z przepisami “Gotuj z radością” oraz e-booka Fleksitariańskiego. Prowadzi podcast, w którym porusza temat diety, aktywności fizycznej, szeroko pojętego zdrowego stylu życia, ekologii, podróży oraz rozwoju osobistego.
Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk Psychodietetyk
Dietetyczka, psychodietetyczka, wykładowczyni i opiekunka merytoryczna studiów podyplomowych z psychodietetyki oraz przyszła psycholożka zdrowia Autorka bloga wiem-co-jem.pl, oraz twórczyni psychodietetycznej platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, autorka jednego z najpopularniejszych szkoleń z psychodietetyki w Polsce.
Marzena Lamont Dietetyk
Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro, specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczyła w licznych konferencjach rozpowszechniając wiedzę z zakresu dietetyki, ukończyła dodatkowe kursy poszerzając swoją wiedzę. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara, prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym na temat niepłodności kobiet i mężczyzn oraz jej żywieniowego podłoża.
61.38 zł
Viola Urban Data premiery:June 21, 2021, 7 p.m. Czas trwania: 1 godz
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe
To szkolenie należy do cyklu: IX Rajd Nowoczesnej Dietetyki Zobacz więcej