Dochód pasywny w branży dietetycznej

Marketing

Czego się nauczysz?

Czym jest dochód pasywny? Jak skalować biznes w branży dietetycznej? Jakie dokładnie sposoby na biznes mają Magda, Viola i Justyna?

Agenda

  1. Co to jest dochód pasywny?
  2. Czy dietetyk może zarabiać nie pracując?
  3. Jak skalować biznes w branży dietetycznej?
  4. Budowanie lejka sprzedażowego.
  5. Newsletter i pierwszy Lead Magnet.
  6. Sposoby Magdy (kurs online).
  7. Sposoby Violi (książki drukowane).
  8. Sposoby Justyny (ebooki, diety).

O prowadzącym

Viola Urban
Właścicielka bloga www.OkiemDietetyka.pl, który od początku istnienia odwiedziło ponad 2 miliony użytkowników, autorka 3 książek kulinarnych “Poranne Inspiracje”, “Dieta na Wynos” oraz “Czas na obiad”, które ukazały się na rynku w ilości ponad 30 000 egzemplarzy. Koordynatorka pierwszych edycji konferencji See Bloggers i Marketing Day z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej.
Justyna Świetlicka
Autorka bloga owsiana.pl, książki “Dieta to nie wszystko” wydanej w modelu self publishing. Twórczyni e-booków z przepisami, które sprzedała w ponad 2000 egzemplarzy. Justyna w pierwszym miesiącu działalności swojej firmy wygenerowała 24 000 zł zysku. Dzięki tworzeniu pasywnego dochodu może pracować 4 godziny dziennie.
Magdalena Hajkiewicz-Mielniczuk
Autorka bloga wiem-co-jem.pl, CEO platformy kursowej akademia.wiem-co-jem.pl, na której w pół roku zgromadziła 1200 studentów, autorka szkolenia “Psychodietetyka w praktyce”, które ukończyło prawie 1000 osób w całej Polsce oraz twórczyni silnej, eksperckiej marki osobistej, dzięki której występuje w mediach i licznych konferencjach.
Marzena Lamont
Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro, specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczyła w licznych konferencjach rozpowszechniając wiedzę z zakresu dietetyki, ukończyła dodatkowe kursy poszerzając swoją wiedzę. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia ‘Weź sobie zdrowie do serca’. Poza rozwijaniem Kcalmara, prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym na temat niepłodności kobiet i mężczyzn oraz jej żywieniowego podłoża.
NOWOŚĆ
61.38 zł
Viola Urban Data premiery:June 15, 2020, 8 p.m. Czas trwania: 1 godz
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe
To szkolenie należy do cyklu: VIII Rajd Nowoczesnej Dietetyki Zobacz więcej