Schemat postępowania w dietoterapii pacjenta onkologicznego

Suplementacja
Dietetyka kliniczna
Psychodietetyka

Czego się nauczysz?

Jakie informacje przekazać pacjentowi onkologicznemu, by prawidłowo przygotował się do wizyty? Jak rozmawiać z pacjentem onkologicznym podczas wizyty? Jakie diety oraz zalecenia znajdą zastosowanie w diecie onkologicznej?

Agenda

AGENDA:

  1. Przygotowanie do wizyty- jakie informacje przekazać pacjentowi, by prawidłowo przygotował się do wizyty 

  1. Pierwsza wizyta- jak postępować, rozmawiać z pacjentem (wywiad żywieniowy, pomiary, edukacja, korekta nawyków żywieniowych) 

  1. Niedożywienie – postępowanie dietetyczne.  

  1. Dobór diety i zaleceń dietetycznych dla pacjenta. 

..

O prowadzącym

Anna Rogulska Dr
Twierdzi, iż dietetyka to nie tylko zawód, ale również pasja, której oddaje się każdego dnia od świtu do późnych godzin wieczornych. Z roku na rok dietetyka pochłaniała i interesowała ją coraz bardziej, a szczególnie dietetyka kliniczna. Stąd też decyzja, by po uzyskaniu tytułu magistra otworzyć przewód doktorski i tak, też w 2012 otrzymała długo oczekiwany tytuł doktora. Do każdego pacjenta, który trafia pod opiekę podchodzi holistycznie i indywidualnie. Uważa, że tak jak nie ma idealnej pary butów, która będzie odpowiednia dla wszystkich, tak nie ma jednej diety, która będzie idealna dla każdego. Poza indywidualną pracą z pacjentem prowadzi szkolenia dla dietetyków, personelu medycznego, warsztaty dla pacjentów oraz kobiet ciężarnych i karmiących. Wieczorem pisze artykuły i poradniki o tematyce żywieniowej.
207.87 zł
Anna Rogulska Data premiery:May 21, 2019, 7 p.m. Czas trwania: 2 godz 30 min
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe
To szkolenie należy do cyklu: IEŻ 2019 Zobacz więcej