SZKOLENIE ON-LINE
Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów
Jan. 23, 2020, 6 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • jakie kroki należy podjąć, aby zgromadzić pacjentów i zaprosić ich do oprogramowania oraz aplikacji 
  • jak pacjent widzi współpracę z nami oraz jak wygląda aplikacja dla pacjenta, dzięki której nasze usługi stają się atrakcyjniejsze 
  • jak przygotować w błyskawiczny sposób jadłospis dla pacjenta, wykorzystując ankietę którą uzupełnił nam pacjent 
  • jak eliminować z jadłospisu produkty niepożądane 
  • jak edytować potrawę pod kątem pacjenta 
  • jak korzystać z listy zakupów 
  • jak dzięki komentarzom instruować pacjentów 
  • jak udostępnić jadłospis w panelu webowym pacjenta oraz w aplikacji mobilnej! 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Data: Jan. 23, 2020
Godzina: 6 p.m.

Maksymalne skrócenie czasu tworzenia jadłospisów.

Kto poprowadzi szkolenie?
Malwina Oleszczuk - Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, co pozwoliło jej zdobywać wiedzę na temat pasji, czyli zdrowego odżywiania. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach oraz kursach. Czas wolny od pracy i nauki spędza zawsze aktywnie, uczęszczając na zajęcia fitness. Zdobyta wiedza oraz ciężka praca wytyczyły jej ścieżkę do zawodu dietetyka, oraz trenera personalnego.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na darmowe szkolenie dedykowane błyskawicznemu tworzeniu jadłospisów. 

Webinar skierowany jest głównie do osób, które jeszcze nie korzystały z naszego oprogramowania — lub dla osób, które dopiero zaczynają z nami wspólną przygodę. :) 

zobacz więcej

Przeprowadzimy Was przez wszystkie najważniejsze funkcje, które umożliwią Wam efektywną i szybką obsługę pacjentów na wysokim poziomie! 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO! 

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: