SZKOLENIE ON-LINE
Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Podstawowy
April 2, 2020, 6 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Edycję profilu oraz podgląd płatności,
 • Tworzenie profilu publicznego, w celu pozyskania nowych Pacjentów,
 • Jak rozpocząć współpracę z nowym Pacjentem,
 • Wygląd aplikacji mobilnej dla Pacjenta,
 • Wykorzystanie jadłospisów systemowych,
 • Przygotowanie jadłospisu dla Pacjenta na podstawie ankiety,
 • Eliminację produktów i potraw niepożądanych,
 • Personalizację potraw i dodawanie ich do bazy potraw prywatnych,
 • Wprowadzanie zmian w jadłospisie z poziomu listy zakupów,
 • Dodawanie komentarzy do jadłospisów,
 • Udostępnianie jadłospisu Pacjentowi w panelu webowym oraz aplikacji mobilnej,
 • Najczęściej zadawane pytania.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Data: April 2, 2020
Godzina: 6 p.m.
Długość: 45 min

Dzięki Błyskawicznemu Tworzeniu Jadłospisów skrócisz czas swojej pracy do minimum jednocześnie zwiększając swój dochód! Przejdź na wyższy poziom .pro!

Kto poprowadzi szkolenie?
Armand Jabłoński - Absolwent studiów magisterskich na kierunku Dietetyka, trener personalny. W kręgu jego zainteresowań znajduje się szczególnie żywienie sportowców. Wyznaje zasadę, iż prawidłowo zbilansowana dieta może poprawiać wyniki sportowe oraz samopoczucie zawodnika. Bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą oraz dyskutować na temat odżywiania w sporcie. Czas wolny spędza między innymi na śledzeniu publikacji oraz blogów z branży dietetyki, oraz na fotografii. Aktywnie działał w Studenckim Kole Naukowym Dietetyków Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz bierze udział w licznych konferencjach z zakresu dietetyki.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na darmowe szkolenie Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów na poziomie Podstawowym!

Przeprowadzimy Cię przez podstawowe funkcje programu Kcalmar.pro, a także pokażemy, jak odpowiednio skonfigurować profil Dietetyka! Wykorzystaj program do promocji swoich usług i zwiększ efektywność swojej pracy, dzięki szkoleniu Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów!

zobacz więcej

Omówimy wszystkie najważniejsze funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!
 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: