SZKOLENIE ON-LINE
Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Zaawansowany
April 23, 2020, 10 a.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Monitorowanie alergenów, które wskazał w ankiecie Pacjent,
  • Stosowanie funkcji globalnej podmiany składnika,
  • Podgląd potraw powtarzających się w jadłospisie,
  • Jak wykorzystać funkcję skalowania kaloryczności w codziennej pracy,
  • Edycję wyświetlanych informacji w widoku tygodniowym,
  • Tworzenie własnego szablonu ankiety,
  • Korzystanie z zaawansowanej wyszukiwarki potraw,
  • Dodawanie nowego produktu do bazy prywatnej,
  • Dodawanie potraw oraz jej edycję,
  • Jak spersonalizować wydruk diety.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Data: April 23, 2020
Godzina: 10 a.m.
Długość: 45 min

Dzięki Błyskawicznemu Tworzeniu Jadłospisów skrócisz czas swojej pracy do minimum jednocześnie zwiększając swój dochód! Przejdź na wyższy poziom .pro!

Kto poprowadzi szkolenie?
Malwina Oleszczuk - Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, co pozwoliło jej zdobywać wiedzę na temat pasji, czyli zdrowego odżywiania. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach oraz kursach. Czas wolny od pracy i nauki spędza zawsze aktywnie, uczęszczając na zajęcia fitness. Zdobyta wiedza oraz ciężka praca wytyczyły jej ścieżkę do zawodu dietetyka, oraz trenera personalnego.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na darmowe szkolenie Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów na poziomie Zaawansowanym!

Przeprowadzimy Cię przez zaawansowane funkcje naszego programu do układania jadłospisów, a także pokażemy, jak jeszcze lepiej zoptymalizować czas Twojej pracy! Zwiększ swoją efektywność dzięki szkoleniu Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów!

zobacz więcej

Omówimy wszystkie zaawansowane funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!
 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: