SZKOLENIE ON-LINE
Co przygotować na kolację walentynkową? - dieta zwiększająca libido i płodność
Feb. 13, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Co nasi eksperci polecają na kolację walentynkową? 
  • Jakie produkty żywieniowe wpływają na poprawę płodności? 
  • Jak poprzez dietę można zwiększyć libido? 
  • Jakie produkty mogą negatywnie wpływać na płodność i libido? 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
9.90 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium.

Cena dla innych osób to 9.90 PLN netto.
Data: Feb. 13, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1h
  • Dowiesz się jak idealnie skomponować kolację walentynkową 
Kto poprowadzi szkolenie?
Tadeusz Sowiński - Dietetyk sportowy, specjalista ds suplementacji, autor publikacji pojawiających się m.in. na łamach Food-Forum, BC, PoTreningu.pl, AfterWorkout.com.
Damian Parol - Z wykształcenia magister dietetyk i psychodietetyk. Studiował w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obronił pracę magisterską na temat roli suplementów diety w żywieniu sportowców oraz jest współautorem dokumentu: „Stosowanie suplementów diety i żywności funkcjonalnej w sporcie. Rekomendacje dla polskich związków sportowych. Wspólne Stanowisko Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej i Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego” Obecnie we współpracy z profesorem Arturem Mamcarzem i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym przygotowuje się do pracy doktorskiej, której tematem jest wpływ diety wegańskiej na wydolność biegaczy. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych na temat diety, sportu i zdrowego stylu życia.
Paweł Bartoszek - Założyciel i CEO platformy Kcalmar. Były finansista, który doświadczenie zdobywał w instytucjach finansowych w Warszawie i Londynie, postanowił 2 lata temu rzucić korporację i dać upust swojej przedsiębiorczości. Jako zapalony cyklista, freerideowy narciarz, nałogowy zjadacz kukułek i osoba, której zawsze wszędzie jest pełno, wreszcie zasięgnął rady dietetyka, by swoje "nowe" życie zawodowe napędzać dobrymi kcaloriami. Na pomysł platformy Kcalmar wpadł, gdy niedługo po usłyszeniu, że przygotowanie jadłospisu zajmuje jego dietetyczce ok. 5 godzin, zgubił połowę kartek, na których został on rozpisany. Znając ból żmudnego ślęczenia przed komputerem oraz wpływ estetycznej prezentacji na zadowolenie klienta, postanowił swoje doświadczenia przełożyć na rozwiązania dla dietetyków w Kcalmar.pro. Choć sam nie jest ani dietetykiem ani informatykiem, ma nieoceniony talent do zarażania swoim entuzjazmem wszystkich profesjonalistów, którzy wspierają rozwój platformy.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na kolację walentynkową z ekspertami

Święto zakochanych przypada na 14 lutego, jednak my postanowiliśmy spotkać się dzień wcześniej i porozmawiać o menu walentynkowym
Naszymi ekspertami będą: 

  1. Damian Parol 
  2. Tadeusz Sowiński 

Kolację walentynkową poprowadzi Założyciel i CEO platformy Kcalmar - Paweł Bartoszek. 


Nie wiesz co przygotować na kolację walentynkową? 
Chcesz poznać najnowsze doniesienia związanie z dietą zwiększającą libido i płodność? 
Chcesz spotkać się z naszymi ekspertami? 
A może masz wolny wieczór i chcesz spędzić go w towarzystwie ludzi z branży? 

 

ZAPRASZAMY NA WEBINAR! 

 

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
9.90 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium.

Cena dla innych osób to 9.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: