SZKOLENIE ON-LINE
IV Rajd Nowoczesnej Dietetyki - "Zaburzenia kompulsywne na talerzu - psychodietetyka jako narzędzie pracy z pacjentem"
May 21, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Jak postępować z pacjentem z kompulsywnymi zaburzeniami odżywniania 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
49.90 PLN netto
Już od: 49.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 49.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 49.90 PLN netto.
Data: May 21, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h
Kto poprowadzi szkolenie?
Aleksandra Ulatowska - mgr dietetyki na wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwentka studiów podyplomowych Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, studentka psychologii klinicznej na USWPS w Warszawie. Współautorka książki dla dzieci ” Bułka i Spółka, rzecz o zdrowym jedzeniu”. W swojej pracy doradzam klientom jak zmienić sposób odżywiania, motywację i przekonania, co owocuje utratą kilogramów i wprowadzeniem nowych nawyków na całe życie.
Jak wygląda plan szkolenia?

Podczas szkolenia Aleksandra Ulatowska opowie nie tylko o Bulimii i objadaniu się, ale również o innych problemach związanych z zachowaniami kompulsywnymi w dietetyce. Na szkoleniu znajdą się praktyczne treści, doskonalące warsztat dietetyka. 

zobacz więcej

Agenda: 
- Czym charakteryzują się kompulsywne zachowania w odżywianiu? 
- Główne przyczyny zaburzeń kompulsywnych 
- Czy pacjent jest gotowy do zmiany nawyków? 
- Przykładowe metody pracy w ramach terapii poznawczo-behawioralnej 
- Mindfulness jako technika redukcji stresu

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
49.90 PLN netto
Już od: 49.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 49.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 49.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: