SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI- "Dietetyczne kontrowersje - dieta ketogeniczna, paleo i samuraja w gabinecie dietetyka"
March 22, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Czym charakteryzują się diety: ketogeniczna, paleo i dieta samuraja?
 • Jakie są różnice pomiędzy tymi dietami? 
 • Jakie mity krążą wokół wyżej wspomnianych diet i dlaczego?
 • Jakie są wskazania do stosowania diet: ketogenicznej. paleo, samuraja? 
 • Jakie są przeciwwskazania do stosowania powyższych diet? 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: March 22, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h
 • Dowiesz się dlaczego diety samuraja, ketogeniczna czy paleo wzbudzają tyle kontrowersji;
Kto poprowadzi szkolenie?
Paulina Ihnatowicz - Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Współzałożycielka Poradni MedFood. Obecnie studiuje online na uczelni amerykańskiej Functional Medicine University. Dodatkowo jest na studiach doktoranckich z zakresu żywienia człowieka. Jest szkoleniowcem dla wielu firm zewnętrznych. W MedFood prowadzi nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Pisze artykuły dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych. Autorka książek "Rozszyfruj swoją krew" oraz "Autoimmunologia - podróż po zdrowie". Podejmowała ogrom współprac promujących zdrowy styl życia. Była prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella” nabierając doświadczenia dietetycznego np. w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych. Na bieżąco bierze udział w szkoleniach stale rozszerzając swoją wiedzę.
Michał Undra - Specjalista ds. zdrowia, ekspert od dietoterapii i medycyny funkcjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik holistycznego podejścia do życia poprzez łączenie odpowiedniej diety, treningu i rozwoju duchowego. Jego misją jest pomoc ludziom w osiągnięciu zdrowia w każdym wymiarze. Od 2013 roku właściciel kanału na YouTube, gdzie zajmuje się edukacją na temat diety (odchudzanie, biochemia, fizjologia), treningu oraz rozwoju mentalnego. Uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji, stale dążący do pogłębiania swojej wiedzy praktycznej.
Justyna Posłuszna - Konsultant ds. zdrowia w Poradni Medycyny Żywienia Medfood w Bydgoszczy. Specjalizuje się w „trudnych przypadkach” tj. autyzm, nowotwory, padaczka lekooporna, zaburzenia neurodegeneracyjne. Magister biologii molekularnej. Autorka licznych szkoleń i webinarów na tematy takie jak: polaczenie mózgu i jelit, choroby nowotworowe, metylacja w praktyce, czy autyzm. Praca dietetyka to jej prawdziwa pasja – do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Uważa, że dzięki połączeniu wiedzy z zakresu biochemii, immunologii, dietetyki i psychologii można wesprzeć niemal każdą chorobę. Interesuje się epigenetyką i badaniami nad długowiecznością. Wielka entuzjastka diety ketogenicznej i jej wykorzystania w leczeniu wielu chorób. W wolnych chwilach – nauczyciel Pilates.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu - "Kolacje czwartkowe z ekspertami"! 

Najbliższa kolacja „Dietetyczne kontrowersje – dieta ketogeniczna, paleo i samuraja w gabinecie dietetyka” ma na celu przybliżenie zasad powyższych diet, obalenie krążących wokół nich mitów oraz przedstawienie zasadności ich stosowania w różnych przypadkach klinicznych.

Podczas szkolenia spotkasz się z ekspertami, którzy opowiedzą o własnych doświadczeniach w wyżej wspomniamym zakresie. 
W wydarzeniu wezmą udział eksperci, tacy jak:  

 1. Paulina Ihnatowicz
 2. Michał Undra
 3. Justyna Posłuszna

Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi dietetyk Kcalmar.pro - Katarzyna Kosior. 

 

Już dziś zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotuj swój mikrofon i bądź gotowy do wzięcia udziału w dyskusji.


Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia!

zobacz więcej
 • Wprowadzenie do diety ketogenicznej, paleo i samuraja – charakterystyka każdej z nich;
 • Różnice oraz cechy wspólne pomiędzy dietami;
 • Powszechne mity krążące wokół diety ketogenicznej, paleo oraz samuraja;
 • Zastosowanie diet w praktyce – wskazówki od ekspertów;
 • Wskazania i przeciwwskazania do zastosowania powyższych diet.

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: