SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI Dietetyka sportowa – praca z amatorem vs sportowcem wyczynowym
July 26, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Kiedy mówimy o sporcie wyczynowym?
 • Jakie są różnice w pracy z amatorem, a sportowcem na poziomie zawodowym?
 • Z kim pracuje się łatwiej?
 • Jak sport amatorski i zawodowy ma się do diety, pracy, relacji rodzinnych, snu?
 • Jaka suplementacja jest zalecana w sporcie zawodowym a amatorskim?
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: July 26, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h
 • Dowiesz się jak współpracować ze sportowcem amatora vs zawodnikiem wyczynowym!

Kto poprowadzi szkolenie?
Mateusz Gawełczyk - Doktorant, nauczyciel akademicki Zakładu Żywienia i Suplementacji AWF Katowice oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Współzałożyciel Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, członek organizacji Professionals in Nutrition for Exercise and Sport (PINES). Dietetyk w projekcie Mistrzyni Olimpijskiej Otyli Jędrzejczak - Otylia Swim Tour, a także dietetyk akademii kolarskiej Bartka Huzarskiego- Huzar Bike Academy.
Jagoda Podkowska - Założycielka poradni Blueberry Health & Diet. Wszystko, co robi na co dzień, zarówno w pracy, jak i w domu, sprowadza się do dbania o zdrowie własne i innych. Sport towarzyszył jej od zawsze, a w pewnym momencie zaczęła też pracować nad swoją dietą i suplementacją, dzięki czemu przetestowała na sobie wszystkie możliwe rozwiązania. Uważa, że odżywianie ma niesamowitą moc w związku z czym związała z dietetyką swoje życie. Kocha rower, brazylijskie jiu-jitsu (2 x Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, liczne zwycięstwa na zawodach międzynarodowych) i wspinaczkę wysokogórską (Kazbek, Elbrus, Balkan Winter Expedition 2014 – pierwsze polskie zimowe wejście na Djeravica). Startuje w biegach na 10 km, półmaratonach, biegach z przeszkodami, a także dwukrotnie ukończyła triathlon na dystansie olimpijskim. Od 2013 roku współpracuje z High Level Center, gdzie stworzyła Departament Żywienia High Level Diet. W ciągu 4 lat skonsultowała ponad 1200 nowych podopiecznych. Na początku 2018 roku otworzyła własną poradnię Blueberry Health & Diet (www.blueberry.clinic) gdzie zrzesza dietetyków różnych specjalizacji – dietetyki klinicznej, dziecięcej, psychodietetyki. Doktoryzuje się w Katedrze Żywienia Człowieka SGGW. Prowadzi wykłady na uczelniach wyższych. Współpracuje ze związkami sportowymi (PZPN, PZPC, ZPRP, PZLA). Na co dzień opiekuje się sportowcami zawodowymi różnych dyscyplin, amatorami sportu, ale też osobami niezwiązanymi ze sportem, które pragną odżywiać się zdrowo i zgodnie z potrzebami swojego organizmu.
Michał Płecha - Student dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, absolwent prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W wolnym czasie oddaje się pasji jaką jest bieganie. Szczególnym zainteresowaniem darzy dietetykę sportową, której różne koncepcje weryfikuje na treningach i zawodach. Wiedzę z tego zakresu nieustannie pogłębia na licznych szkoleniach i konferencjach.
Jak wygląda plan szkolenia?

Czas na tematykę sportową! W lipcowej Kolacji Czwartkowej nasi Eksperci zmierzą się z próbą porównania sportowca amatora z zawodnikiem wyczynowym. Nasi Goście w szczególności skupią się na aspekcie żywieniowym i wskażą różnice o których nie należy zapominać, współpracując z zawodnikami.

Tym razem wiedzę i doświadczenia przekażą nam:
•    Mateusz Gawełczyk
•    Jagoda Podkowska

W roli prowadzącego wystąpi Michał Płecha.

Rezerwuj czas 26 lipca i zapisz się już dziś, by nakarmić swój umysł praktyczną dawką wiedzy!


Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia!

zobacz więcej
 1. Kiedy mówimy o sporcie wyczynowym?

 2. Różnice w pracy z amatorem i pro – z kim pracuje się łatwiej?

 3. Sport amatorski, a jednak na poziomie zawodowym - jak to się ma do diety, pracy, relacji rodzinnych, snu?

 4. Logistyczne uwarunkowania pracy z zawodnikami na różnym poziomie.

 5. Sport amatorski na poziomie wyczynowym - dieta amatora czy już zawodowca?

 6. Suplementacja w sporcie zawodowym a amatorskim.

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: