SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI "Doświadczenia dietetyka z pacjentem onkologicznym"
Aug. 30, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Jak przeprowadzić pierwszą rozmowę z pacjentem onkologicznym by zebrać niezbędne informacje? 
 • Jakie są główne zalecenia żywieniowe dla pacjentów onkologicznych? 
 • Wskazówki żywieniowe przy nowotworach;
 • Co powinien wiedzieć pacjent onkologiczny po pierwszej wizycie? 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: Aug. 30, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h
 • Dowiesz się jak prowadzić pacjenta onkologicznego
Kto poprowadzi szkolenie?
Katarzyna Kaszyca - Dyplomowany dietetyk, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także licencjonowany specjalista zdrowia publicznego, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Posiada specjalizację dietetyka dziecięcego oraz sportowego. Zajmuje się leczeniem żywieniowym schorzeń przewodu pokarmowego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie komponowania zróżnicowanych diet indywidualnych i grupowych. Specjalizuje się w oczyszczaniu organizmu, usuwaniem złogów, toksyn za pomocą metod naturalnych. Szczególnie interesuje się dietetycznym leczeniem nadwagi i otyłości zarówno pierwotnej jak i wtórnej, ponad to żywieniem kobiet ciężarnych, karmiących, a także szeroko pojętą profilaktyka żywieniową.
Anna Rogulska - Twierdzi, iż dietetyka to nie tylko zawód, ale również pasja, której oddaje się każdego dnia od świtu do późnych godzin wieczornych. Z roku na rok dietetyka pochłaniała i interesowała ją coraz bardziej, a szczególnie dietetyka kliniczna. Stąd też decyzja, by po uzyskaniu tytułu magistra otworzyć przewód doktorski i tak, też w 2012 otrzymała długo oczekiwany tytuł doktora. Do każdego pacjenta, który trafia pod opiekę podchodzi holistycznie i indywidualnie. Uważa, że tak jak nie ma idealnej pary butów, która będzie odpowiednia dla wszystkich, tak nie ma jednej diety, która będzie idealna dla każdego. Poza indywidualną pracą z pacjentem prowadzi szkolenia dla dietetyków, personelu medycznego, warsztaty dla pacjentów oraz kobiet ciężarnych i karmiących. Wieczorem pisze artykuły i poradniki o tematyce żywieniowej.
Magdalena Koropatwa - Mgr dietetyki - absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Dietetyka oraz Żywienie człowieka i dietetyka. Zainteresowania oraz prace naukowe skupia wokół chorób metabolicznych w tym cukrzycy. Autor prac dotyczących miedzy innymi pozyskiwania substancji biologicznie czynnych wypływających na poprawę stanu glikemii. Swoją wiedzę z zakresu dietoterapii zdobywa na licznych szkoleniach oraz konferencjach dotyczących miedzy innymi terapii dietetycznej w chorobach cywilizacyjnych i metabolicznych. Zwolenniczka gotowania w domu i tworzenia nowych, smacznych a przede wszystkim zdrowych przepisów.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na Kolację Czwartkową z Ekspertami, poruszającą bardzo poważny problem kliniczny – onkologię w pracy dietetyka. Na webinarze, nasi goście zmierzą się z podstawowymi informacjami o których każdy dietetyk powienien pamiętać w początkowej pracy z pacjentem onkologicznym.

W roli Ekspertów wystąpią 

 • Dr Anna Rogulska 

 • Mgr Katarzyna Kaszyca 

Wydarzenie poprowadzi Magdalena Koropatwa – dietetyk Zespołu Kcalmar   

Czekamy na Twoją obecność, dlatego rezerwuj wolny wieczór 30. sierpnia na Kolację z Ekspertami! 

zobacz więcej
 1. Pierwsza wizyta u dietetyka – wstępna informacja o przygotowaniu pacjenta onkologicznego 

 2. Jak przeprowadzić pierwszą rozmowę z pacjentem onkologicznym, by zebrać niezbędne informacje? 

 3. Wywiad zdrowotno-żywieniowy przy nowotworach – jak dopracować go do perfekcji? 

 4. Podsumowanie pierwszej wizyty – główne zalecenia ze wskazówkami żywieniowymi, z którymi powinien wyjść pacjent onkologiczny.

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: