SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI - "IBS - Nowa moda czy poważny problem?"
Feb. 22, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Jaki wpływ ma IBS na codziennie funkcjonowanie;
 • Jakie są postacie Zespołu Jelita Nadrważliwego i jak radzić sobie z postacią mieszaną? 
 • W czym tkwi problem diagnostyczny? 
 • Jakie są dodatkowe badania, które może zaproponować dietetyk? 
 • Jakie wskazówki związane z dietoterapią warto przedstawić pacjentowi? 
 • Jak skutecznie przeprowadzić probiotykoterapię w IBS? 
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.00 PLN netto
Już od: 19.00 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.00 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.00 PLN netto.
Data: Feb. 22, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h
 • Dowiesz się czy IBS to nowa moda, czy poważny problem. 
Kto poprowadzi szkolenie?
Anna Falisz - Dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, laureatka Stypendium Rektora. Ekspert żywieniowy w programach telewizyjnych i radiowych. Od dziecka wiedziała, że chce być „lekarzem od żywienia” – stąd jej bardzo naukowe podejście do zawodu. Uważa, że dietetyk to osoba, która zna mechanizmy wielu jednostek chorobowych, sposoby ich prewencji i leczenia. Na co dzień zajmuje się pracą z pacjentami z wieloma trudnymi jednostkami chorobowymi, a nierzadko do tego skrajną otyłością. Na podstawie wiedzy wyniesionej ze studiów, badań naukowych, konferencji i literatury specjalistycznej, wdraża u nich zaawansowane programy żywieniowe ukierunkowane nie tylko na trwałą redukcję masy ciała, ale przede wszystkim łagodzenie przebiegu choroby. Prywatnie weganka; sama cierpi na IBS.
Zuzanna Łukaszewicz - Dietetyk, związany z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu. Absolwentka dietetyki UM w Poznaniu. Ukończyła liczne kursy i szkolenia głownie w tematyce mikrobioty, dietoterapii w chorobach alergicznych i nadwrażliwościach pokarmowych. Ma doświadczenie w pracy między innymi z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, alergiami pokarmowymi, oraz z pacjentami z nadwagą i otyłością.
Marzena Lamont - Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu dietetyki. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym np. na temat niepłodności kobiet i jej żywieniowym podłożu.
Katarzyna Kosior - Dietetyk w zespole Kcalmar. Swój tytuł zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem. Tam aktualnie kontynuuje studia magisterskie. Absolwentka studiów na kierunku pedagogika o specjalizacji Edukacja Zdrowotna i Rehabilitacyjna. Katarzyna swoją wiedzę z zakresu dietetyki pogłębia na licznych konferencjach i szkoleniach. W przyszłości zamierza kontynuować edukację na studiach doktoranckich. Jej celem jest zwiększanie świadomości i kształcenie ludzi z zakresu zdrowego odżywiania. Tematy którymi szczególnie się interesuje to żywienie w chorobach tarczycy (o których pisała pracę dyplomową) oraz żywienie dzieci i młodzieży szkolnej.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu - "Kolacje czwartkowe z ekspertami"! 

Podczas szkolenia spotkasz się z ekspertami w zakresie zespołu jelita nadwrażliwego, którzy opowiedzą o własnych doświadczeniach i spróbują odpowiedzieć na pytanie czy IBS to nowa moda, czy poważny problem? 
W wydarzeniu wezmą udział eksperci, tacy jak:  

 1. Anna Falisz
 2. Zuzanna Łukaszewicz 
 3. Marzena Lamont

Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi dietetyk Kcalmar.pro - Katarzyna Kosior. 

Już dziś zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotuj swój mikrofon i bądź gotowy do wzięcia udziału w dyskusji.


Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia.

zobacz więcej
 • IBS w gabinecie dietetyka
 • Wpływ IBS na życie – zrozumieć problemy dnia codziennego pacjentów
 • Postacie Zespołu Jelita Nadwrażliwego – jak radzić sobie z postacią mieszaną?
 • Problematyczna diagnostyka w gabinecie lekarskim – w czym tkwi problem?
 • Dodatkowe badania diagnostyczne, które może zaproponować dietetyk
 • Zaburzenia pracy przewodu pokarmowego jako objaw innego procesu patologicznego – na jakie dolegliwości dodatkowe zwrócić uwagę?
 • Dieta Low FODMAP – doniesienia literatury vs rzeczywistość
 • Dodatkowe elementy dietoterapii – jakie wskazówki warto przedstawić pacjentowi
 • Jak przeprowadzić poprawnie probiotykoterapię w IBS?

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.00 PLN netto
Już od: 19.00 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.00 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.00 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: