SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI - "Jak zmotywować pacjenta w gabinecie?"
June 27, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Jakim nastawieniem powinien cechować się dietetyk?
 • Jak zadbać o relację z pacjentem?
 • Interwencje specjalisty w zależności od fazy zmiany, w której jest pacjent.
 • Jakie narzędzia są pomocne przy wzmacnianiu motywacji pacjenta?
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: June 27, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h

Na szkoleniu dowiesz się jak wzmocnić motywację pacjenta do zmian dietetycznych!

Kto poprowadzi szkolenie?
Anna Paluch - Psycholog, psychodietetyk, specjalista ds. żywienia, trener, ale przede wszystkim fanka całościowego podejścia do zdrowego stylu życia i diety, z uwzględnieniem czynników psychologicznych. Właścicielka Gabinetu Psychodietetycznego Flow by Ania, współautorka bloga poświęconego zdrowemu stylowi życia oraz treściom specjalistycznym dla dietetyków dbamocud.pl i autorka E-kursów "Psychologia dla dietetyka", czy  “Podstawy psychologii w kontekście zmiany". Prowadzi szkolenia i webinary z zakresu psychodietetyki współpracując z portalem Psychologia w Polsce, jest zastępcą redaktor naczelnej w Magazynie Psychologicznym Bang!. ​
Małgorzata Kaczyńska - Psycholog. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Jest także absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada certyfikat terapeuty motywującego Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez centrum szkoleniowe MABOR (szkolenie posiada atest Sekcji Terapii Rodzin i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). W Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA prowadzi terapie motywujące indywidualne i grupowe, terapie pacjentów z zaburzeniami odżywiania, wsparcie pacjentów w trakcie leczenia dietetycznego, konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne oraz szkolenia dla dietetyków i specjalistów medycyny z zakresu motywacji pacjenta, zaburzeń odżywiania, wspierania pacjenta w diecie i w chorobie. Autorka i redaktor działu Psychodietetyka w czasopiśmie „Współczesna dietetyka. Specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia”.
Katarzyna Kosior - Dietetyk w zespole Kcalmar. Swój tytuł zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem. Tam aktualnie kontynuuje studia magisterskie. Absolwentka studiów na kierunku pedagogika o specjalizacji Edukacja Zdrowotna i Rehabilitacyjna. Katarzyna swoją wiedzę z zakresu dietetyki pogłębia na licznych konferencjach i szkoleniach. W przyszłości zamierza kontynuować edukację na studiach doktoranckich. Jej celem jest zwiększanie świadomości i kształcenie ludzi z zakresu zdrowego odżywiania. Tematy którymi szczególnie się interesuje to żywienie w chorobach tarczycy (o których pisała pracę dyplomową) oraz żywienie dzieci i młodzieży szkolnej.
Jak wygląda plan szkolenia?

Czas na kolejną Kolację Czwartkową z Ekspertami! Tym razem porozmawiamy na tematy z obszaru psychodietetyki i poznamy sposoby na zachęcenie pacjentów do przestrzegania zaleceń od dietetyka.  

W roli ekspertów wystąpią psychodietetyczki: 

 • Anna Paluch 

 • Małgorzata Kaczyńska 

Najbliższe Czwartkowe kolacje z ekspertami poprowadzi dietetyk Kcalmar.pro - Katarzyna Kosior. 

Już dziś zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, przygotuj swój mikrofon i bądź gotowy do wzięcia udziału w dyskusji.


Pamiętaj, że nagranie z wydarzenia będzie można wielokrotnie odtwarzać na swoim koncie Kcalmar.pro w zakładce szkolenia!

zobacz więcej
 • Motywacja - cecha pacjenta czy wynik współpracy w gabinecie? 

 • Gdy dietetykowi zależy za bardzo - pułapka nadmiernego brania na siebie odpowiedzialności przez specjalistę. 

 • Relacja w gabinecie - jak zadbać o dobry kontakt z pacjentem i relację sprzyjająca zmianie? 

 • Praktyczne sposoby na wzmocnienie motywacji u pacjenta – co robić a czego nie robić? 

 • Jak dostosowywać interwencje i sposoby na motywowanie w zależności od fazy zmiany w jakiej jest pacjent, z którym pracujemy? 

 • Skala jako przykład narzędzia pozwalającego pracować nad motywacją pacjenta i monitorować efekty. 

 • Czy każdemu jesteśmy w stanie pomóc? O czym warto pamiętać aby unikać frustracji zawodowej w pracy z trudnym klientem? 

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: