SZKOLENIE ON-LINE
KOLACJE CZWARTKOWE Z EKSPERTAMI- "Witamina D w zdrowiu i chorobie według najnowszych zaleceń – informacje dla profesjonalistów"
Sept. 27, 2018, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • Najnowsze zalecenia dotyczące witaminy D
 • Sposób badania poziomu witaminy D
 • Porównanie wchłaniania witaminy D3 i D2 oraz kwestii K2
 • Jakość witaminy D od Słońca vs z splementów diety
 • Choroby autoimmunologiczne, depresja, problemy dermatologiczne, kobiety ciężarne, otyłe dzieci, seniorzy - zapotrzebowanie
 • Jakie sa zagrożenia niedoboru oraz przedawkowania witaminy D?
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Data: Sept. 27, 2018
Godzina: 8 p.m.
Długość: 1,5 h

Stały dostęp do nagrania

Konkretna wiedza w formie dyskusji

Kto poprowadzi szkolenie?
Ewa Trusewicz - Mgr Ewa Trusewicz – dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Dietetyka, Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Zdrowie Publiczne i SGGW – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne. Autorka publikacji w czasopismach specjalistycznych i prasie. Prelegentka na konferencjach, prowadzi również wykłady i szkolenia. Występuje jako gość w audycjach radiowych i telewizji. Założycielka poradni Dieta i fitness. Specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych i metabolicznych. Przeprowadzała badania nad wpływem choroby Hashimoto na metabolizm witaminy D
Monika Ciesielska - mgr Monika Ciesielska, dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, założycielka www.drlifestyle.pl - bloga, na którym promuje zdrowe podejście do zdrowego stylu życia, czym przyciąga 140 000 czytelników każdego miesiąca. Specjalizuje się w pracy z kobietami o zero-jedynkowym podejściu do diety i zaburzonymi relacjami z jedzeniem, których metabolizm i psychika są zszargane licznymi dietami redukcyjnymi. Pracuje w oparciu o sprawdzone metody, mających potwierdzenie w badaniach naukowych i wytycznych najważniejszych towarzystw z zakresu żywienia czy ochrony zdrowia.
Malwina Oleszczuk - Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, zdobywając wiedzę na temat swojej pasji, którą jest zdrowe odżywianie. Aktualnie pogłębia swoją wiedzę na studiach magisterskich oraz wielu szkoleniach, konferencjach i kursach. Czas wolny od pracy i nauki lubi spędzać aktywnie, uczęszczając na zajęcia fitness. Zdobyta wiedza oraz ciężka praca wytyczyły jej ścieżkę do zawodu dietetyka oraz trenera personalnego.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zaczynamy jesień z dawką wiedzy na temat witaminy D!!! W związku z sezonem jesienno-zimowym, który właśnie zaczynamy, nadchodzi czas na suplementację!!! Dlatego wrześniowa debata zostanie poświęcona kwestii witaminy D w zdrowiu i w chorobie. Nasi eksperci przekażą Ci konkretne informacje na podstawie najnowszych zaleceń oraz doświadczenia zebranego w codziennej praktyce dietetyka. Wśród prelegentów:

 • Ewa Trusewicz
 • Monika Ciesielska

Wydarzenie poprowadzi Malwina Oleszczuk – dietetyk zespołu Kcalmar

Czekamy na Ciebie! Dlatego rezerwuj wolny wieczór 27. września i zapisz się na szkolenie!

zobacz więcej

AGENDA:

 • Kwestia witaminy K2 
 • Hiperwitaminoza – czym grozi 
 • Choroby autoimmunologiczne i inne a niedobór witaminy D 
 • Kiedy przyjmować witaminę D, w jaki sposób, czym popijać, z czym nie łączyć? 
 • Wątpliwa jakość suplementów diety 
 • Jak badać poziom witaminy D w organizmie? 
 • Różnice w dawkach zdrowy vs chory 
 • D3 vs D2 
 • Czy produkty spożywcze są wystarczającym źródłem witaminy D? 
 • Suplementacja witaminy D vs ekspozycja na Słońce – różnica w przyswajalności, problem niewystarczającej ekspozycji 
 • Depresja, problemy dermatologiczne, choroby autoagresji, osteoporoza 
 • Najnowsze zalecenia z 2013 roku 
 • Otyłe dzieci, seniorzy, pracownicy nocnych zmian, kobiety w ciąży

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
39.90 PLN netto
Już od: 19.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 19.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 39.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: