SZKOLENIE ON-LINE
Zaburzenia odżywiania u małych dzieci – Rodzic jako trudny pacjent u dietetyka
Sept. 10, 2018, 7 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
 • jakie zachowania żywieniowe dzieci sa nieprawidłowe i podlegają pod zaburzenia odżywiania
 • jak prawidłowo przeprowadzić wywiad żywieniowy
 • jak otoczenie najbliższych wpływa na relację dziecka do jedzenia
 • jaką rolę spełniają dietetycy przy zaburzeniach odzywiania dzieci
 • zasady karmienia dzieci

 

Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
49.90 PLN netto
Już od: 39.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 39.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 49.90 PLN netto.
Data: Sept. 10, 2018
Godzina: 7 p.m.
Długość: 1,5 h
 • Praktyczna wiedza od doświaczonego psychodietetyka
 • Nagranie i materiały ze szkolenia
 • Wygodny dostęp do szkolenia z każdego miejsca
Kto poprowadzi szkolenie?
Małgorzata Talaga-Duma - Absolwentka studiów na kierunku Psychodietetyka na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu, z dodatkowymi kursami z zakresu żywienia dzieci i kobiet w ciąży. Współpracuje w Instytutem Psychodietetyki we Wrocławiu oraz Fundacją Insulinooporość i Szczęśliwi bez cukru. Na co dzień udziela konsultacji z zakresu psychodietetyki, prowadzi szkolenia, warsztaty dla rodziców dotyczące zasad żywienia dzieci, psychologii jedzenia (niejadki, wybiórcze jedzenie) oraz warsztaty edukacyjno-kulinarne dla dzieci i osób dorosłych. Współpracuje z placówkami oświatowymi w ramach analizy jadłospisów, konsultacji z zakresu żywienia dzieci, wybiórczego jedzenia. Autorka artykułów, poruszających temat zdrowego żywienia, psychologii jedzenia, publikowanych na łamach portali i czasopism. Dodatkowo prowadzi swój profil na Facebooku jedzzglowa.pl.
Jak wygląda plan szkolenia?

Zapraszamy na szkolenie z zakresu psychodietetyki, zarówno tej dziecięcej, ponieważ problem bezpośrednio dotyczy małego pacjenta, jak i dorosłych, skierowanej w stronę opiekunów. Współpraca dotyczy 3 stron – nas dietetyków, dzieci oraz rodziców, którzy nierzadko są trudnymi pacjentami w gabinecie dietetyka.

Błędy popełniane przez opiekunów wynikające najczęściej z nieświadomości i niewiedzy dotyczącej etapów rozwoju dziecka, mogą skutkować zaburzeniami karmienia. Problem zgłaszany przez rodziców „moje dziecko nie chce jeść” okazuje się problemem bardzo złożonym. Rodzice szukają pomocy u dietetyka, dostrzegają  olbrzymi wpływ otoczenia, oczekują pomocy po stronie przedszkola, specjalistów. Niestety sam plan żywieniowy nie rozwiąże tej sytuacji.  

Jak możemy pomóc jako dietetycy, jakie dać wskazówki rodzicom i uzyskać dobre efekty pracy z opiekunami i małym pacjentem?

Dowiedz się, zapisując się na szkolenie. Zdobądź wiedzę EKSPERTA pod okiem DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY! Zapraszamy!

 

zobacz więcej

AGENDA:

 • Zaburzenia zachowania związane z karmieniem w kolejnych latach rozwoju dziecka czyli od niemowlaka do przedszkolaka, przyczyny i profilaktyka 
 • „Moje dziecko nie chce jeść”… jak prawidłowo ocenić aktualny sposób żywienia w rodzinie 
 • Wywiad żywieniowy - jak się przygotować? 
 • Co można zrobić, aby dziecko chętniej jadło - rola rodziców, opiekunów, placówki 
 • Najczęstsze błędy żywieniowe popełniane w poszczególnych etapach rozwoju dziecka 
 • Neofobia, niejadek, wybiórcze jedzenie - jakie mogą być przyczyny niechęci do jedzenia? 
 • Rola jedzenia w rodzinie; emocje i motywacja rodziców ważnym elementem w procesie zmiany 
 • Kiedy dziecko potrzebuje dodatkowej pomocy - rola dietetyków i terapeutów do spraw zaburzeń karmienia vs oczekiwania rodziców  
 • Zasady karmienia - ważny załącznik do dzienniczka żywienia

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
49.90 PLN netto
Już od: 39.90 PLN netto
Cena dla użytkowników Kcalmar.pro w wersji Master bądź Premium to 39.90 PLN netto.

Cena dla innych osób to 49.90 PLN netto.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: