• Kategorie

Promocje na Black Week w Kcalmar.pro 

W poniedziałek 25 listopada rozpoczynamy tydzień promocji – Black Week w Kcalmar.pro, podczas którego będziesz mógł skorzystać z promocji na nasz program oraz dodatkowe oferowane przez nas produkty. Wszystko potrwa do piątku, 29 listopada, a więc do Black Friday, kiedy to będziemy mieli najbardziej atrakcyjne promocje!  

Zniżki na program Kcalmar.pro w Black Friday!  

Chciałbyś pracować wydajniej i zarabiać więcej? Tylko w piątek (29 listopada), a więc w Black Friday będziesz mógł dużo zaoszczędzić przy zakupie naszego programu. Z okazji Czarnego Piątku przygotowaliśmy dla Ciebie:  

 • Pakiet MASTER – 30% rabatu   

 • Pakiet PREMIUM – 45% rabatu 

W jaki sposób je aktywować?  

Aby natychmiast przyspieszyć swoją pracę i jednocześnie oszczędzić — przejdź przez kilka prostych kroków w naszym cenniku, lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta!

Cennik znajdziesz pod tym linkiem - 
https://kcalmar.com/dietetyk/cennik/

Dalej należy wykonać następujące kroki: 

 1. Wybierz pakiet, w przypadku Black Friday będzie to Pakiet MASTER lub Pakiet PREMIUM. 

 1. Zarejestruj lub zaloguj się do programu Kcalmar.pro 

 1. Potwierdź wybór Pakietu MASTER lub PREMIUM. 

 1. Określ długość planu (miesiąc, 6 miesięcy, 12 miesięcy lub 24 miesiące). 

 1. Opcjonalnie możesz wybrać dodatki. 

 1. Przejdź do Podsumowania zamówienia i rozwiń pole “Wpisz kod rabatowy”. Tam wpisz – w zależności od wyboru pakietu – BlackMaster30% lub BlackPremium45% 

UWAGA! Z kodów promocyjnych możesz skorzystać tylko w piątek 29.11.2019 

Black Week w Kcalmar.pro 

Listopadowa Promocja Grupowa 

Podczas Black Week będziesz mógł nadal skorzystać z Listopadowej Promocji Grupowej, którą rozpoczęliśmy w połowie miesiąca. W ramach “Grupówki” Ty i Twoja grupa możecie skorzystać z promocji na wszystkie Pakiety, a więc BASIC, MASTER, PREMIUM i VIP. *

Jakie są zasady Promocji Grupowej? Rabat zwiększa się z każdą kolejną osobą w grupie aż do 60% i obejmuje plany o długości nie mniejszej niż 6 miesięcy.  

 • Ty + 1 osoba – 20% zniżki 

 • Ty + 2 osoby – 30% zniżki 

 • Ty + 3 osoby – 40% zniżki 

 • Ty + 4 osoby – 50% zniżki 

 • Ty + 5 osób –  60% zniżki 

Pamiętajcie, że jeśli chcecie skorzystać z Promocji Grupowej, to jedna z osób musi być nowym użytkownikiem Kcalmar.pro. Możecie także zebrać większą grupę osób, pamiętając o zasadzie — na 6 "grupowiczów” powinien przypadać minimum jeden nowy użytkownik. Po więcej szczegółów zapraszamy na http://bit.ly/Promocja-Grupowa

 

Wielkie rabaty na cykle #IEŻ2018 i #IEŻ2019 

Instytut Edukacji Żywieniowej w Black Week przygotował rabat na cykl szkoleń IEŻ2018 i IEŻ2019 roku. Zniżka wynosi aż 70% - oszczędzisz 1455,09 zł (brutto). Szkolenia obejmują 10 webinarów, które poprowadzili m.in.: dr Damian Parol, dr Hanna Stolińska -Fiedorowicz, dr Anna Rogulska, Monika Gackowska, Tadeusz Sowiński, Bartłomiej Pomorski, Małgorzata Jackowska, Paulina Ihnatowicz, Anna Paluch i wielu, wielu innych. 

Promocyjna cena cyklu szkoleń to tylko 623,61 zł (brutto). 

Jak zakupić pakiet? 

Najkrótszą ścieżką zakupu będzie przejście przez cennik Kcalmar.pro, który znajduje się pod tym linkiem - https://kcalmar.com/dietetyk/cennik/.

Dalej należy wykonać następujące kroki: 

 1. Wybierz dowolny pakiet (jeżeli chcesz jednocześnie skorzystać z promocji Black Friday w Kcalmar.pro - Pakiet MASTER lub Pakiet PREMIUM) 

 1. Zarejestruj lub zaloguj się do programu Kcalmar.pro 

 1. Następnie zamiast przycisku “Wybieram pakiet”, wybierz “Nie chcę planu, chcę tylko dodatki”. 

 1. Wyszukaj cykl IEŻ2018 lub IEŻ2019 i kliknij przycisk “Wybieram dodatek”. 

 1. Następnie przejdź do Podsumowania zamówienia i dokonaj płatności. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o promocjach — skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (Malwina — 693 290 408, Aneta — 782 093 159, Magda — 661 054 236).
Możesz napisać także na kontakt@kcalmar.com  

Podczas Black Week i Black Friday możesz oszczędzić spore sumy pieniędzy. Pamiętaj... Pracuj Wydajniej, Zarabiaj Więcej i Dołącz Do Elity z Kcalmar.pro!  


*Promocja Black Week lub Black Friday nie łączą się z Listopadową Promocją Grupową.

Marzena Lamont

Marzena Lamont

Dietetyk

Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczyła w licznych konferencjach rozpowszechniając wiedzę z zakresu dietetyki, ukończyła dodatkowe kursy poszerzając swoją wiedzę. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do …