Webinaria

Chcesz poznać, jak działa nasz program dla dietetyków? Poznać tajniki tworzenia jadłospisów w Kcalmar.pro, by pracować szybciej?
A może pragniesz poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny dietetyki? Sprawdź listę szkoleń online, które organizujemy dla Ciebie w najbliższym czasie.

Naucz się korzystać z Kcalmar.pro

Obejrzyj nasze filmiki instruktażowe, by przekonać się, jak łatwe jest korzystanie z naszego oprogramowania dla dietetyków

Obsługa aplikacji

Tworzenie nowego jadłospisu w Kcalmar.pro!

Tworzenie nowej potrawy w Kcalmar.pro!

Jak korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki w Kcalmar.pro?

Komentarze do jadłospisu w systemie Kcalmar.pro!

zobacz więcej

Kcalmar.pro - Jak nie tworzyć jadłospisów!

Jak przygotować jadłospis na okres inny niż tygodniowy w Kcalmar.pro!

Dublowanie potraw w Kcalmar.pro!

Szybkie tworzenie własnych potraw w systemie Kcalmar.pro!

Kcalmar.pro - Funkcja rozkładu energii!

Panel dietetyka

Płatności w Kcalmar.pro!

Wprowadzanie danych firmy i generowanie faktury

Dodawanie pacjenta w systemie Kcalmar.pro!

Zapraszanie pacjenta bez konieczności podawania e-maila

Aktualizacje systemu

Kcalmar.pro - nowe funkcjonalności!

Kcalmar.pro - nowości w systemie, 20.09.2016!

Nowości w programie Kcalmar.pro, 12.08.2016.

Zmiany w systemie Kcalmar.pro, 05.08.2016.

zobacz więcej

Nowe funkcje w Kcalmar.pro, 14.07.2016.

Pakiety i aplikacja mobilna

Dodatkowe funkcje w pakiecie Master.

Dodatkowe szablony wydruków - jak z nich korzystać w Kcalmar.pro?

Integracja aplikacji mobilnej dla pacjenta z Kcalmar.pro dla dietetyka.

Kcalmar prezentacja aplikacji mobilnej

zobacz więcej

Dieta pacjenta w aplikacji Kcalmar - szczegóły!

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wykupić licencję wieczystą na Kcalmar.pro?

Oprogramowanie dostępne jest w chmurze, a dostęp do niego uzyskuje się poprzez zalogowanie na naszej stronie www.kcalmar.pro. Kcamar.pro nie działa jak wiele programów dostępnych wcześniej na rynku, które są zapisane na płycie CD lub innym nośniku, ponieważ z tygodnia na tydzień zmienia się na lepsze, a my wprowadzamy aktualizacje i dodajemy nowe funkcje. Dzięki temu, program się nie starzeje i odpowiada zmieniającym się potrzebom dietetyków i pacjentów. Możesz wykupić dostęp do oprogramowania na podstawie abonamentu miesięcznego, półrocznego i rocznego.

Czy moje dane są bezpieczne w Kcalmar.pro?

Tak! W związku z tym ze są to dane medyczne, wykupiliśmy serwery o najwyższym poziomie zabezpieczeń. Z uwagi na częstotliwość występowania różnego rodzaju automatycznych ataków sieciowych, zdajemy sobie sprawę o konieczności zastosowania specjalnych procedur przechowywania danych wrażliwych waszych pacjentów. Zaproponowany przez nas program został zabezpieczonym zgodnie ze światowymi standardami przechowywania i przetwarzania danych przez zainstalowanie certyfikatu SSL. Inwestycja w tego rodzaju zabezpieczanie pozwala na bezpieczne szyfrowanie transmisji strumienia danych przesyłanych pomiędzy Twoim komputerem a naszymi serwerami, czyli uniemożliwia ich przechwycenie.

Co z pacjentami, którzy nie mają adresu e-mail?

Zgodnie z Waszymi sugestiami kartę pacjenta może mieć również osoba, która nie korzysta z elektronicznej skrzynki pocztowej. Korzystanie przez dietetyka z opcji bez wpisania maila pacjenta wyklucza możliwość uzupełnienia wszystkich danych identyfikacyjnych pacjenta takich jak np. nazwisko. Dlaczego tak jest? Ponieważ aby móc wpisać informacje, które pozwalają na identyfikację pacjenta konieczne jest wyrażenie przez niego zgody na „przetwarzanie danych osobowych”. Skoro nie wysyłasz do Pacjenta zapraszania do systemu drogą mailową, nie dajesz mu możliwości akceptacji naszego regulaminu. Bez braku jego zgody Hermax sp. z o.o. (czyli właściciel oprogramowania Kcalmar i Kcalmar.pro) nie może wchodzić w posiadanie danych osobowych, czyli danych umożliwiających identyfikację konkretnej osoby. Dlatego też do chwili akceptacji przez Pacjenta regulaminu serwisu, dietetyk nie może uzupełnić profilu Pacjenta o dane mogące pozwolić na jego identyfikację.