09.06 - Błyskawiczne Tworzenie Jadłospisów - Poziom Podstawowy

Czego się nauczysz?

Jak edytować profil oraz sprawdzić płatności? Jak stworzyć profil publiczny? Jak rozpocząć współpracę z nowym Pacjentem? Jak wygląda aplikacja mobilna dla Pacjenta? Jak wykorzystać jadłospisy systemowe? Jak przygotować jadłospis dla Pacjenta na podstawie ankiety? Jak eliminować produkty i potrawy niepożądane z diety Pacjenta? Jak wprowadzić zmiany w jadłospisie z poziomu listy zakupów? Jak dodać komentarze do jadłospisu? Jak udostępnić Pacjentowi jadłospis w panelu webowym oraz aplikacji mobilnej?

Agenda

Omówimy wszystkie najważniejsze funkcje, które przyspieszą Twoją pracę jednocześnie zwiększając jej efektywność! Postaw na obsługę swoich Pacjentów na najwyższym poziomie, dzięki możliwościom oferowanym przez Kcalmar.pro!

Jak zwykle przygotowaliśmy masę niespodzianek dla każdego uczestnika!
 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!

O prowadzącym

mgr Armand Jabłoński Dietetyk zespołu Kcalmar.pro
Absolwent studiów magisterskich na kierunku Dietetyka, trener personalny. W kręgu jego zainteresowań znajduje się szczególnie żywienie sportowców. Wyznaje zasadę, iż prawidłowo zbilansowana dieta może poprawiać wyniki sportowe oraz samopoczucie zawodnika. Bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą oraz dyskutować na temat odżywiania w sporcie. Czas wolny spędza między innymi na śledzeniu publikacji oraz blogów z branży dietetyki, oraz na fotografii. Aktywnie działał w Studenckim Kole Naukowym Dietetyków Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz bierze udział w licznych konferencjach z zakresu dietetyki.
0.00 zł
mgr Armand Jabłoński Data premiery:June 9, 2020, 10 a.m. Czas trwania: 45 min
Certyfikat ukończenia
Prezentacja
ze szkolenia
Materiały dodatkowe