SZKOLENIE ON-LINE
Bezpłatny webinar walentynkowy
Feb. 13, 2019, 8 p.m.
Zapisz się na szkolenie online już dziś!
Podczas Szkolenia pokażemy Ci:
  • Walentynki i dieta? Co je łączy?
  • Jak dietetyk może pomóc swoim pacjentom?
  • Jakie znaczenie ma dieta?
  • Jakie zmiany w diecie warto wprowadzić?
  • Jaka aktywność fizyczna jest rekomendowana?
  • Czy istnieją naturalne afrodyzjaki, o udowodnionym działaniu?
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Data: Feb. 13, 2019
Godzina: 8 p.m.
Długość: 45 min
Kto poprowadzi szkolenie?
Marzena Lamont - Główny dietetyk serwisu Kcalmar i współautorka oprogramowania Kcalmar.pro; specjalista ds. Zdrowia Publicznego, aktualnie doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Uczestniczka licznych konferencji z zakresu dietetyki. Jako dietetyk, realizowała program profilaktyki i promocji zdrowia 'Weź sobie zdrowie do serca'. Poza rozwijaniem Kcalmara prowadzi także edukację żywieniową m.in. dla przedszkolaków. Jest autorką publikacji naukowych, w tym np. na temat niepłodności kobiet i jej żywieniowym podłożu.
Tadeusz Sowiński - Dietetyk sportowy, specjalista ds suplementacji, autor publikacji pojawiających się m.in. na łamach Food-Forum, BC, PoTreningu.pl, AfterWorkout.com.
Bartłomiej Pomorski - Prezes i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, członek organizacji Professionals in Nutrition for Exercise and Sport (PINES), zrzeszającej dietetyków sportowych z całego świata oraz członek towarzystwa The International Society of Exercise and Immunology (ISEI), organizacji skupiającej osoby zainteresowane tematyką immunologii wysiłku fizycznego. Lubi aktywność fizyczną w każdym wydaniu (przede wszystkim sporty siłowe oraz bieganie na średnich dystansach). Na co dzień zajmuje się przygotowaniem planów żywieniowych oraz suplementacyjnych dla sportowców różnych dyscyplin sportowych (współpracuje lub współpracował m.in. z zawodnikami kadry Polski w rugby, kadrą Polski windsurfingu RS:X, siatkarzami AZS Politechnika Warszawska). Lubi dzielić się swoją wiedzą jako szkoleniowiec, ale dużą radość sprawia mu także edukacja młodych sportowców, z którymi ma kontakt dzięki Fundacji Kamili Skolimowskiej.
Łukasz Jaśkiewicz - Doktorant w Zakładzie Biochemii w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dietetyk sportowy, łączący kwestie naukowe z praktyką. Z zamiłowania biegacz-amator trenujący biegi na 400 m. Inicjator działań PTDS (Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej) w 2015 r. Współtwórca projektu Dietetyka Sportowa oraz Akademia Dietetyki Sportowej.
Jak wygląda plan szkolenia?

Walentynki to dla dietetyków dobry pretekst do rozmów na temat płodności, dlatego też dzień przed świętem zakochanych

☞ 13 lutego o godzinie 20:00  spotykamy się, aby o tym porozmawiać!

BEZPŁATNY WEBINAR POPROWADZĄ DLA CIEBIE:

❤ Marzena Lamont ❤ Bartłomiej Pomorski ❤ Tadeusz Sowiński - Dietetyk ❤ Łukasz Jaśkiewicz

Zadbaj o walentynkowy wieczór nieco wcześniej - zarezerwuj 45 minut, spotkaj się z naszymi Prelegentami i skorzystaj z dodatkowych niespodzianek od Kcalmar.pro oraz Instytutu Edukacji Żywieniowej!

Pamiętaj - nasz pokój webinarowy przygotowany jest dla 500 osób! Kto pierwszy ten lepszy!

zobacz więcej

Agenda:

1. Zaburzenia funkcji seksualnych – rola dietetyka.
2. Przyczyny zaburzeń - na co zwrócić uwagę?
3. Czy nieprawidłowa dieta może mieć na to wpływ?
4. Istotne elementy diety, czyli jak sobie pomóc?
5. Afrodyzjaki – czym są i jak mogą pomóc?
6. Aktywność fizyczna – jaki ma wpływ na życie seksualne?

Opinie o szkoleniach Kcalmar.pro

"Dowiedziałam się dużo przydatnych rzeczy odnośnie interpretacji badań laboratoryjnych, a taka forma szkoleń bardzo mi odpowiada, ponieważ nie muszę nigdzie dojeżdżać zrywając się bladym świtem w sobotę czy niedzielę :)"

Ewelina Drożdżowska
Uczestnik szkolenia

"Fantastyczne szkolenie - w 2,5 godziny otrzymałam zdecydowanie więcej praktycznych wskazówek niż na 2-dniowym szkoleniu o tej samej tematyce, a do tego bez dodatkowych kosztów podróży, hotelu itp. - po prostu nie wychodząc z domu. Gorąco polecam."

Beata Feldmann
Dietetyk kliniczny

"Na prosty przepis wyśmienitych kursów Kcalmar.pro składają się: duża porcja wiedzy, spora garść ciekawostek, duża szczypta humoru i wielka szklanka profesjonalizmu. Wszystko oblane śmietanką towarzyską specjalistów z dziedziny dietetyki i udekorowane wisienką jaką są wysokiej klasy przygotowane certyfikaty."

Paulina Skorek
Uczestnik szkolenia

Łącznie przeszkoliliśmy 554 dietetków w 4 miesiące!
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.
W jakiej formie prowadzone są szkolenia?
Wszystkie nasze szkolenia, które prowadzimy są to szkolenia on-line. Dzięki takiej formie nie muszą Państwo rezerwować hoteli i martwić się o dojazd. Wystarczy mieć komputer, podłączenie do sieci oraz ewentualnie słuchawki (aby można było zadawać pytania prelegentom).
Czy jeśli nie będę mógł uczestniczyć w webinarze dostanę materiały szkoleniowe?
Oczywiście. Wszystkie szkolenia (oprócz szkoleń z cyklu błyskawiczne tworzenie jadłospisów) są nagrywane. Dzięki temu nawet jeśli wykupią Państwo dostęp, a w terminie szkolenia wypadnie coś innego i nie będą mogli Państwo w nim uczestniczyć- nic straconego! Wszelkie niezbędne materiały w tym nagranie- dostaną Państwo od nas, aby można było wrócić do szkolenia w wybranym przez Państwa momencie.
W jaki sposób mam zalogować się do szkolenia- gdzie będzie ono wyświetlane?
Każdy, kto zapisze się na szkolenie otrzyma wiadomość e-mail z informacją o tym, iż jest zapisany na webinar. Około 6 godzin przed szkoleniem dostaną Państwo kolejną wiadomość z przypomnieniem o zbliżającym się szkoleniu oraz informacją z linkiem do pokoju webinarowego. W link należy kliknąć chwilę przed konkretną godziną- wówczas system automatycznie przekieruje nas do platformy na której prowadzone są szkolenia. Wystarczy pobrać odpowiedni program i gotowe!
Czy jeśli korzystam z oprogramowania Kcalmar.pro dostanę jakieś zniżki na szkolenia?
Oczywiście. Wszyscy użytkownicy naszego oprogramowania dostają dodatkowe zniżki na szkolenia. Każdy kto ma aktywny Plan Master bądź Premium dostaje zniżkę, a wysokość jest uzależniona od rodzaju szkolenia.
Podejmij teraz najlepszą decyzję dla Ciebie i zapisz się na szkolenie!
59,99 PLN netto
Już od: 0.00 PLN netto
To szkolenie jest darmowe dla wszystkich.
Aby zapisać się w 3 minuty, wypełnij formularz: